Hoşgeldiniz  

ZMO:”BİLİRKİŞİ TEMEL EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEYECEK”

admin | 02 Ekim 2019 | Manşet A- A+

“Bilirkişilik Temel Eğitimi” Düzenlenecek

Kırklareli TMMOB’ye bağlı Kırklareli Ziraat Mühendisleri Odası tüm meslek gruplarına açık ” Bilirkişi Temel Eğitim ” Semineri vereceğini açıkladı.

Ziraat Mühendisleri odası Kırklareli İl Temsilcisi Erol Özkan, Ziraat Mühendisleri Odası Kırklareli İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ve tüm meslek gruplarına açık olan “Bilirkişilik Temel Eğitimi” hakkında yazılı bir açıklama ile basını bilgilendirdi.

Ziraat Odası Kırklareli İL Temsilciliği tarafından  yapılan açıklamada  düzenlenen ve tüm meslek gruplarına açık olan “Bilirkişilik Temel Eğitimi” 03 Ekim 2019 Perşembe günü iki grup halinde başlayacaktır. Eğitim 4 gün boyunca toplam 24 saat devam edecek.

Eğitimin ilk üç gününde hukukçu öğretim üyeleri tarafından bilirkişiliğin hukuki yönüyle ilgili bilgiler aktarılacak, son gününde ise mühendis eğiticiler tarafından uygulamaya dönük bilgiler verilecek.

Bilirkişilik Temel Eğitiminin tamamlanmasının ardından, 07 Ekim 2019 Pazartesi gümü sadece Ziraat Mühendislerinin katılabileceği 3 günlük toplam 18 saatlik “Kamulaştırma Bilirkişiliği Eğitimi” başlayacak.

Ziraat Mühendisleri Odası tarafından yapılan açıklamada Eğitimin adı: Bilirkişilik Temel Eğitimi, 03.10 2010 tarih Perşembe günü saat 09.00 da Kırklareli Tabip Odası Seminer salonunda yapılacaktır denildi.
 Adres: (Fevzi Çakmak Bulvarı, Merkez PTT yanı, Yenigün Gül Apt. Kat:1 – KIRKLARELİ)

79 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi