Hoşgeldiniz  

YENİDEN RAFAH PARTİSİ KIRKLARELİ’NDE ÖRGÜTLENİYOR

admin | 22 Şubat 2019 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

 

 

Genel Başkanlığını merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu, Fatih Erbakan’ın üstlendiği Yeniden Refah Partisi Kırklareli’nde örgütlenme çalışmalarına başladı.

Partinin Kırklareli İl Başkanlığı için 4 aday çıkması üzerine Genel Merkez tarafından alınan karar gereği temayül yoklaması yapıldı.
İl Özel İdaresine bağlı cazibe merkezi  salonunda gerçekleştirilen Toplantıya; Parti Genel Merkez Kurucular Kurulu üyesi Kemal Şar, Trakya Sorumlusu Kurucular Kurulu üyesi Hüseyin Küçükkeskin, Erbakan Vakfı üyesi Sami Çelen ile Hüseyin Sert ve Edirne İl Başkanı Ali Yalçındağ katıldı.
Kemal Şar, açılış konuşmasında  milli görüşe her zamankinden daha fazla gereksinim duyulduğu bir dönemdeyiz dedi.. Şar konuşmasında  Türkiye’nin milli görüşe çok büyük bir ihtiyaç duyduğunu, ülkenin içinde bulunduğu bu dar boğazdan çıkaracak tek gücün de milli görüşte bulunduğunu söyledi. Şar, partilerinin yerel seçimlerde aday göstermediğini de hatırlatırken, diğer tüm siyasi partilere de eşit mesafede yaklaştıklarını önemle vurguladı.
Trakya Sorumlusu Kurucular Kurulu üyesi Hüseyin Küçükkeskin de yaptığı konuşmada ülke gündemini değerlendirdi. Ardından temayül yoklamasına geçildi. Katılımcılar, Yeniden Refah Partisi Kırklareli İl Başkanını belirlemek için kendilerine dağıtılan formda yazılı; Kemal Şar, Salim Küçük, Vedat Durmaz ve Mehmet Kurtoğlu isimlerinden birini işaretlediler.

4 adayın yer aldığı listede partililer adaylardan birini yada tercih ettikleri bir başka birini işaretleyerek yetkililere teslim etti. Sonucu genel merkez belirleyecek.

Temayül yoklaması ardından partililer tarafından hatıra fotoğrafı çektirerek belirlenecek adayın etrafında kenetleneceklerini söylediler.

166 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi