Hoşgeldiniz  

YDK ÜYESİ AV.EMRAH ARSLAN’A GÖREV

admin | 07 Mayıs 2018 | Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

 

CHP Genel Merkezi 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla  İl ve ilçelerde  denetim  komisyonları kurarak PM ve Genel Merkez yöneticilerine görevleri tebliğ edildi.
Bu komisyonların amacının seçim güvenliğini sağlamak, Genel Merkez tarafından gönderilen genelgelerin ve talimatların gereğinin yapılmasını sağlamak ve bunların denetimini yapmak olarak belirlendi.
YDK üyesi olarak ilimizi temsil  eden Av. Emrah Arslan’a da  Genel Merkez tarafından bu komisyonlardaki  görev kendisine  tebliğ edilerek görev yeri olarak  Bilecik, Osmaniye, Şırnak ve Elazığ illeri olarak belirlendi.
Av.Emrah Arslan yaptığı açıklamada,  Komisyon olarak öncelikle hedefimiz ve sorumluluğumuz  seçim güvenliğini sağlamaya yöneliktir. Bu süreçte sorumlu olduğumuz iller belirlenerek tarafımıza tebliğ edildi.81 il ile 972 ilçeden oluşan ve Genel Merkez tarafından gelen genelgeleri koordine etme ve yerine getirilmesini takip etme gibi sorumluluğumuz var.25 Haziran Pazartesi gününe kadar komisyonların görevi irtibat ve koordinasyonu sağlamak ve seçimlerde sağlıklı oy kullanılmasına ortam hazırlamak olacak dedi
765 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi