Hoşgeldiniz  

VİZE İNSAN DOĞA YAŞAM DERNEĞİNDEN ÖZALP’E ZİYARET

admin | 19 Mayıs 2019 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

 

Vize İnsan Doğa Yaşam Derneği Vize Belediye Başkanlığına seçilen Ercan Özalp’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den  yeni seçilen Belediye Başkanı Ercan Özalp’ i makamında ziyaret eden dernek yönetim kurulu Başkana yeni görevinde başarı diledi ve her zaman katlı sunmaya hazırız denildi.

Vize İnsan Doğa Yaşam Derneği Yöenitik Kurulu yaptığı açıkalamada : “Dernek yönetim kurulu olarak, göreve yeni seçilen Belediye başkanımız Sayın Ercan Özalp’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerimizi ilettik. Hal içindeki Belediye dükkânını yapılan protokol gereği Derneğimize tesis ettikleri için teşekkürlerimizi sunduk. Her şey daha güzel bir Vize için olacak. Amacımız her zaman İlçemizin temizliğinin ve güzel doğasının korunmasını sağlamak olacaktır. Bu konuda da başkanımızla aynı düşünce içerisinde olduğunu biliyoruz” dediler.

Vize Belediye Başkanı Ercan  Özalp’ta yaptığı açıklamada “Hepimizin tek bir gayesi var o da Vize İlçemizi en iyi şekilde tanıtmak ve eşsiz doğasının korunmasını sağlamak. Bunları yapabildiğimiz takdirde doya olan borcumuzu ve gelecek nesle önemli bir miras bırakmış oluruz” dedi.

26 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi