Hoşgeldiniz  

VATAN PARTİSİ KOFÇAZ İLÇE KURULTAYI YAPILDI

admin | 29 Kasım 2019 | Manşet A- A+


Vatan Partisi Kofçaz İlçe Başkanlığı 4. Olağan Genel Kurulu’ nu gerçekleştirdi. 23 Kasım 2019 Pazar günü Parti Binasında yapılan Genel Kurul’ da Divan Başkanlığına Vatan Partisi MKK Üyesi ve Kırklareli İl Başkanı Erdal Demirkan , katip üyeliklere de Hüseyin Baskın ve Sinan Güngör seçildiler.
İl Başkanı Erdal Demirkan yaptığı konuşmada, Vatan Partisi’nin Türkiye’ deki önemine değinerek , “Ermeni Soykırımı yalanını bitirdik, Rusya ile ilişkilerin düzelmesinde etkin rol aldık. Vatan Partisi yıllardır savunduğu ÜRETİM DEVRİMİ ‘ni yaşama geçirmek için Türkiye’nin her yerinde Üretim Devrimi Kurultayları gerçekleştirmektedir. Üretim Devrimini daha ulusalcı bir yaklaşımla gerçekleştirmek için Vatan Partisi’nin de içinde bulunacağı Milli Hükümet programının gerçekleştirilmesi gerekmektedir”. Dedi.
Vatan Partisi Kofçaz İlçe Başkanlığı görevini Kanber Eren’ den devralan Maksut Dönmez’ de kurultaya katılanlara teşekkür ettikten sonra, “kınından çıkmış kılıç gibiyiz, görevlere hazırız ve partimizin bayrağını yukarılara taşıyacağız “ dedi.
Tek liste ile yapılan seçimler sonunda, Maksut Dönmez İlçe Başkanı olurken, Yönetim Kurulu da ; Naci Kökçü , Ahmet Karaman , Hüseyin Kurt ve Sabri Kulaş ‘ tan oluştu.
22 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi