Hoşgeldiniz  

VATAN PARTİSİ ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPTI

admin | 02 Mart 2019 | Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

Vatan Partisi Kırklareli  İl Başkanlığı düzenlediği basın toplantısı ile yerel seçim adaylarını açıkladı.
27.02.2019 tarih saat 12.00 de Vatan Partisi il Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına Vatan Partisi adayları ve partililer katıldı.
Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Erdal  Demirkan  Vatan Partisi olarak seçimlere en hazır parti bizi. Birikimimizle , adaylarımızla programlarımızla teşkilatlarımıza yerel seçimlere hazırız dedi.

Demirkan, 2019 Yılı mart sonunda yapılacak yerel seçimlerde  Kırklareli Belediye Başkan adayımız eski İl Başkanlarımızdan  Halil Göçen’dir dedi.

Demirkan konuşmasında ilçe Başkanları ile yaptığımız toplantılar neticesinde Lüleburgaz ve Kofçaz ilçelerimizde CHP adaylarını destekleyeceklerini söyledi. Kırklareli Merkez ilçe Belediye Meclis üyeliklerinde ise 1-Naci Kökçü 2-Göksel Ölmez 3-Burcu İnkaya 4-Mehtap Arslan partimizin Belediye Meclis üyesi  adaylarıdır dedi.
Demirkan  il genel meclis adaylarımız ise Kırklareli Merkez İlçede 1- Hamdi Çelik 2-Alpay Ayaz, Lüleburgaz ilçemizde 1-Berk Tülü 2-Servet Şenyiğit, Babaeski ilçemizde Nazmi Atalay, Pehlivanköy ilçemizde 1-Efrahim Gider, Vize ilçemizde 1- Selda Kılıç, Demirköy ilçemizde 1-Sacit Taner Özcan, Kofçaz ilçemizde 1-Hüseyin Demircan, Pınarhisar ilçemizde 1-Hüseyin Baskın partimizin il genel meclis üyesi  adaylarıdır ve kendilerine başarılar diliyorum dedi
İl Başkanın konuşmasının ardından söz alan Kırklareli Belediye Başkan adayı Halil Göcen de yaptığı konuşmada, Vatan partisi olarak birikimli kadrolar ile Türkiye’nin 81 vilayetinde Türk milletinin emrindeyiz dedi Göcen adaylık açıklamasını ana başlıklar halinde özetlediği konuşmasında rant için değil, halk için Belediye dedi.
Göcen konuşmasında Örgütlü halk, Halkla birlikte karar, Tarıma destek, Ucuz sağlıklı gıda, Ucuz, Sağlıklı Yeşil Hayat,Kültür Sanat ve Spor kenti Kırklareli, Kimsesizlerin kimsesi Kırklareli, Kadıncıl kent, Kırklareli Kadınlar önde, diyerek başlıklar halinde projelerini kamuoyu ile paylaştı.
Aday tanıtım konuşmaların ardından adayların tamamı toplu halde birllik beraberlik mesajının verilmesinin ardından toplantı sona erdi.
177 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi