Hoşgeldiniz  

Vali BİLGİN Huzurevi ve Bedensel Engelli vatandaşlarımızla biraraya geldi

admin | 08 Haziran 2019 | Gündem, Manşet A- A+

Vali BİLGİN Huzurevi Sakinlerimiz, Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımız ve Bedensel Engelli vatandaşlarımızla biraraya geldi…

Valimiz Sayın Osman BİLGİN 04 Mayıs 2019 Salı günü, Ramazan Bayramı münasebetiyle Huzurevi Sakinlerimiz, Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımız ve Bedensel Engelli vatandaşlarımızla biraraya gelerek bayramlaştı.

Huzurevi’nde bulunan yaşlıların bayramını kutlayan Valimiz Sayın Osman BİLGİN, “Sizler iyi ki varsınız. Bu özel günde sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Yaşlılara sadece bu özel günlerde değil her zaman gereken saygı ve sevgiyi göstermeliyiz. Bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret etmek, maddi ve manevi yardımlarda bulunmak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.” dedi.

139 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi