Hoşgeldiniz  

URDAL: ”AYRIŞTIRICI DEĞİL, BİRLEŞTİRİCİ OLMAK İÇİN ADAYIM” DEDİ.

admin | 11 Ekim 2019 | Manşet A- A+

CHP Kırklareli il Başkanlığının Geleneksel Çarşamba toplantısında bu hafta, Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Mert Urdal gündem oldu.
CHP eski Merkez İlçe yönetiminde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mert Urdal Merkez İlçe Başkanlığına resmen ” ADAYIM dedi. Urdal parti binasında yaptığı açıklamada, 
Değerli Dostlar, Dava ve yol arkadaşlarım sizlere şahsi duygularımı izniniz olursa açıkça paylaşmak istiyorum.Ben çok sıkıldım.Sizlerde sıkılmadınızmı.?.Bu bölünmüşlükten. Sıkılmadınzmı sevgisizlikten.?.. Sıkılmadınız mı parti içi kavgalardan.?. Vallahi ben çok sıkıldım.Kırklareli’nde partimizin bu durumu beni çok üzüyor.Yerel seçimlerde aldığımız başarısızlık ayrışma kısır tartışmalar beni çok üzüyor.Eminim ki sizleri de çok üzüyordur.Ben istiyorum ki bu sevgisizliğe,bu ayırışmaya bu kısır tartışmalara bir son verelim. Önümüzde çok güzel bir fırsat, bir kongre süreci var Bu süreç içinde tekrar bir olalım,  iri olalım, diri olalım.Herkese öncelikle kendimize ne kadar güçlü olduğumuzu gösterelim. Değerli dostlar biz CHP ‘liyiz. Koskoca modern bir devlet kurmuş bir partinin neferleriyiz.Bize umutsuzluğun içinde umut olmak düşer. Yıkımın içinde sorumluluk almak liyakat sahibi olup çare olmak düşer. Bırakalım geçmişteki hesaplaşmaları, geleceğe bakalım.Fakat yapılmış hataları da unutmayalım birilerinin gündemini takip etmeyelim dostlar, gündemi biz yaratalım.Bize bunlar yaraşır. Çok tecrübeli bir partiyiz ancak yaşlanıyoruz. Gelin bu tecrübelerinizi bizlere gençlere aktarın.Sizler bizim ağbimiz, ablamız olun.Bizlerde elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret edelim.Bir hatamı yaptık çağırın uyarın. Gocunacak halimiz yok aksine seviniriz. Partimizi gençlere, kadınlara sonuna kadar açalım. Büyüyelim. Hızla iktidara gittiğimiz bu günlerde güçlü bir örgütlenme ile genel merkezimize destek olalım. Bizler bu süreçte kimlerle mi çalışacağız.? Önce CHP diyen, şahsi menfaatlerini öne koymayan, Ahmetçi, Mehmetçi değil gerçekten herkesle çalışacağız.Herkesi kucaklayacağız dostlar, buna mecburuz.Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz kimseyi ayrıştırmayacağız yeniden büyük CHP ailesini inşa etmeye çalışacağız ve Allah’ın izni ile CHP iktidarında Kırklareli Belediyesine yeniden CHP bayrağını dikeceğiz.Hepinize bu sürece destek olmanızı istiyorum ve bu saydıklarımı gerçekleştirmek adına CHP Merkez İlçe Başkanlığına adayım dedi.
77 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi