Hoşgeldiniz  

TÜRKER’E ÖZEL TEŞVİK ÖDÜLÜ

admin | 15 Ekim 2018 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

 

 

Kısa adı (SODEM)  olan Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin Yerel Yönetim Ödülleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından takdim edildi.
SODEM tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen tören Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nunda katılımıyla gerçekleşti ve ödül kazanan Belediye Başkanlarına ödülleri bizzat CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu tarafından verildi.
“Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’ SODEM in  Yerel Yönetim Ödülleri Tarım, Sanat Kültür, Sosyal Projeler, Tarih, Demokratik Katılım ve Yönetişim, Kentsel Gelişim, Çevre, Sağlık, Sokak Hayvanları, Turizm, Çocuk, Eğitim, Gençlik ve Spor, Özel Teşvik” kategorilerinde başarılı bulunan CHP’li belediye başkanlarına ödül takdim edildi.
Özel bir jüri tarafından yapılan değerlendirme sonuçlarına göre Pınarhisar ilçesi Kaynarca Belde Belediyesi ‘ Özel teşvik Ödülü ” ne layık görüldü.
Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin Yerel Yönetim Ödülleri Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından Belediye Başkanlarına verildi. Kılıçdaroğlu da ödül töreninde Başkanlara daha fazla çalışmalarını ve proje üretmeye devam etmelerini istedi.
Özel teşvik Ödülünü CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun elinden  alan Kaynarca Beldesinin başarılı Belediye Başkanı Serdar Türker yaptığı açıklamada, SODEM tarafından bu yıl 2 ncisi düzenlenen yerel yönetim ödüllerinde Belde Belediyesi olarak ” Özel Teşvik Ödüle’  ne layık görülmemiz bizi mutlu etti.Ödülümüzü Genel Başkanımız  Kılıçdaroğlu’ndan almakta  bizi ayrıca onure etti. Belde Belediyesi olarak aldığımız bu ödülü başta birlikte Kaynarca’mıza hizmet ettiğimiz Meclis üyelerimize, Belediye personelimize ve Kaynarca Belde halkına armağan ediyorum. Bizler seçim öncesi verdiğimiz sözlerin tamamını yerıne getirdik. Yeni projelerimizde onay bekliyor.  Yakında o projelerimizi de   kamuoyu ile paylaşacağız. Biz hizmet üretmeye devam edeceğiz dedi.

349 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi