Hoşgeldiniz  

SOKAK HAYVANLARINA 2 NCİ MAMA DESTEĞİ KONSERİ YAPILDI

admin | 30 Aralık 2018 | Genel, Manşet, Yerel Haberler A- A+

 

 

Klü Müzik Kulübü Öğrencileri ve Kırklareli Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği tarafından 2 ncisi düzenlenen ”Sokak Hayvanlarına Mama desteği ” konseri Papaz’ın evinde yapıldı.

23 Aralık 2018 tarih saat 21.00 de Papazın Evinde gerçekleştirilen etkinlikte Üniversite öğrencileri yeniden bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar.
İkincisi düzenlenen Sokak Hayvanları Mama Desteği Konseri Kırklareli Üniversitesi Müzik Kulübü Öğrencilerinin performansları, Kırklareli Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği ve Kırklareli Belediyesinin katkılarıyla Papazın Evi’ nde gerçekleştirildi.
Konser öncesi Kırklareli Üniversitesi Müzik Kulübü başkanı Ozan Can Altuntaş yaptığı açıklamada,
“Can dostlarımız için gerçekleştirdiğimiz konserimize hepiniz hoşgeldiniz. Dostlarımıza yardım için
gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederim. Daha öncede düzenlediğimiz Mama Desteği Konserinin ikincisini gerçekleştirmek çok mutluluk verici bir olay. Bu kadar güzel ve duyarlı insanları
bir araya getiren, hayvan sever insanların bir arada ortak bir amaç uğruna burada bulunmasını sağlayan herkese teşekkür ederim dedi
Kırklareli Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Yüksel İbrikçi de yaptığı açıklamada,
“Müzik Kulübü öğrencilerinin sokak canlarına mama desteği konseri müthişti.. Derneğimize verdikleri destek için tüm katılım sağlayanlara çok teşekkür ederiz.” dedi.
Papazın evinde gerçekleşen konsere duyarlı Kırklareli halkı ve üniversite öğrencileri yoğun katılım gösterdi.  Müzik kulübü öğrencilerinin sahne aldığı konserde birbirinde güzel  eski ve yeni şarkılar söylenirken eğlencenin dozu hareketli şarkılarla yükseldi.
Konsere gelen dinleyiciler hep birlikte şarkılara eşlik ederek hem gönüllerince eğlendiler hem de sokakta yaşayan can dostlarımıza mama desteği için bağışta bulunmuş oldular.

191 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi