Hoşgeldiniz  

ÖZÇELİK SORDU : NEDEN KIRKLARELİ.?

admin | 12 Mart 2020 | Manşet A- A+
iYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Nagihan Alpsoy Özçelik son günlerde gündemde olan konular ile ilgili önemli açıklamalarda bulunarak gündem yarattı,
Özçelik Kırklareli Devlet Hastanesinin Korona Virüsü dolayısıyla Sağlık Bakanlığı tarafından Karantina hastanesi olarak belirlendiğine dikkat çeken Başkan Özçelik bunun için neden Kırklareli’nin seçildiğini merak ettiğini söyledi.
Özçelik açıklamasında, Neden Kırklareli?. dedi .Özçelik Kırklareli Devlet Hastanesinin Korona Virüsü dolayısıyla Sağlık Bakanlığı tarafından Karantina hastanesi olarak belirlendiğine dikkat çekerek bunun için neden Kırklareli’nin seçildiğini merak ettiğini söyledi. Bunun birlikte Pınarhisar Devlet Hastanesinin de gözlem hastanesi olarak görev aldığı ifade edildi bununla ilgili Kırklareli İl Salık Müdürü Dr.Çiğdem Cerit’in yakın zamanda aydınlatıcı bir açıklama bekliyoruz. Bizler Kırklareli için fabrika ve iş sahaları beklerken her dönemde birileri çıkıp Kırklareli için kararlar alıyor bu konu için neden Türkiye’nin en uç ili seçiliyor anlamış değilim diyen Başkan Özçelik: “Ne zaman bir şeyler konusunda beklentimiz olsa bir yerden düğmeye basılıyor sanki. Önceki dönemlerde iş sahası ve ticari işletmeler beklerken ardı ardına hapishane yapıldı. Şimdi de Organize sanayi d ciddi iş sahaları açılmasını beklerken Korona için Karantina hastanesi olarak Kırklareli seçildi. Bu bir siyasi cezalandırma mıdır? Yoksa gerçekten gerekçeleri olan bir karar mıdır? Bu konuda özellikle ilk ağızdan İl Sağlık Müdürümüz Çiğdem Cerit’ten açıklama bekliyoruz” dedi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi