Hoşgeldiniz  

MERİÇ VEDA MESAJI YAYINLADI

admin | 28 Mayıs 2019 | Gündem, Manşet A- A+

 

Kent Konseyi Başkanı Seyfi Meriç Kenti Konseyi Başkanlığını bırakması nedeniyle bir veda mesajı yayınladı. Eski Kent Konseyi Başkanı Seyfi Meriç mesajında,
Son yapılan Kent Konseyi seçimli Olağan Genel Kurulu sonrası Kırklareli Kent Konseyi Başkanlığından azad olmuş bulunmaktayım. Sendikacılık yaptığımız dönemden (Eğitim Sen Kırklareli şube başkanlığı) almış olduğumuz terbiye gereği iki dönem yürütmüş olduğum Kırklareli Kent Konseyi Başkanlığı görevim sona ermiş bulunmaktadır. Benimle beraber yol yürüyen,her konuda bana destek ve katkılarını esirgemeyen tüm Yürütme Kurulu üyesi arkadaşlarıma; Meclislerde ve Çalışma Gruplarındaki arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler..Bir teşekkür de Seçimli Genel Kurulumuzda bana Divan Başkanlığı görevini uygun gören, delegasyonda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının, Demokratik Kitle Örgütlerinin değerli temsilcileri ile kentimizin Mahalle Muhtarlarına..

Ayrıca saat 13.30 da başlayan toplantımızı terketmeden baştan sona takip eden yerel basınımızın sevgili temsilcileri; sizlere de sonsuz teşekkürler.
Kırklareli Belediyesi ‘nin değerli Başkanı sevgili Mehmet Siyam KESİMOĞLU, Başkan Yardımcısı Mehmet GİDER hocam ve Belediyemizin sevgili Müdürleri ve emekçileri…Sizleri unutursam dilim lâl olur. Ürettiğimiz her şeyi sizlerle birlikte, omuz omuza hayata geçirdik. Bundan sonraki süreçte de Kent Konseyimize desteklerinizin artarak süreceği inancıyla teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum.
Kırklareli Kent Konseyi ‘nin yeni Başkanı ve Yürütme Kurulu üyelerini de tüm içtenliğimle kutluyorum. Yolları açık, kentimiz için hayırlı olsun.
4,5 yıl Yürütme Kurulu ‘nda birlikte emek harcadığımız Ali Çakır hocamın çıtayı daha da yükselteceğine şüphem yoktur. Herkese kolay gelsin. dedi.

71 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi