Hoşgeldiniz  

LÜKSET’E SANATSEVERLERDEN TAM NOT

admin | 10 Nisan 2019 | Gündem, Kültür / Sanat, Manşet A- A+

 

Kısa bir süre önce kuruluşu tamamlanan ve ilk kez sanatseverlerin karşısına çıkan LÜKSET  sanatseverlerden tam not aldı.
Merkezi lüleburgaz da bulunan ve kısa adı  “LÜKSET” olan Lüleburgaz Kültür Sanat ve Edebiyat topluluğunun ilk sanatsal etkinlik toplantısı yapıldı
07.04.2019 Pazar günü saat 13.00 ile 17.00 saatleri arasında Umay Cafe’de gerçekleştirilen etkinliğe  Eskişehir, Tekirdağ, Çerkezköy,  İstanbul ,Çorlu ,Babaeski ,ŞİİR FM ailesi ,Kırklareli(Kırkseder) üyeleri, Pınarhisar ilçesi ile sanatseverlerden oluşan  kalabalık bir davetli grubu katıldı
Etkinliğin açılış konuşmasını LÜKSET Başkanı Kevser Dostagüler yaptı.Dostagüler konuşmasında, yeni kurulan topluluğumuzun ilk etkinliğinde bizleri yanlız bırakmayıp geldiğiniz için hepinize şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum..LÜKSET olarak düzenlediğimiz bu  ilk etkinliğimizde  sanat ve edebiyat alanında yapacağımız etkinliklerle sanat ve sanatseverleri bir araya getirmeyi hedefledik.Bu nedenle Lüleburgazda kültür sanat çalışmaları için çok değerli şair yazar ve müzisyenlerle bir araya geldik ve LÜKSET i oluşturduk.Sizlerle ilk buluşmanın heyecanı ile hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum dedi.
Dostagüler konuşmasının sonunda da  Lüleburgaz’da ilk defa bir boşluğu doldurarak sesimizi duyurmayı başardık. İlk etkinliğimizi sayın Belediye Başkanımızın da destekleriyle Umay Kafede gerçekleştirdik Bundan sonra her ayın üçüncü pazarı saat 13.00 ile 17.00 arası etkinliklerimiz devam edecektir. Özel günlerde ve sanat alanında yapacağımız etkinlikleri de siz  kamuoyu ve sanatseverlerle paylaşmaya devam edeceğiz dedi.

110 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi