Hoşgeldiniz  

KOFÇAZ’DA İYİ PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

admin | 08 Kasım 2019 | Manşet A- A+

İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek’in İYİ Parti Kırklareli İl Başkanlığına atanmasının ardından İYİ Parti örgütleme çalışmalarına hız verdi.
Kofçaz İlçe Başkanlığı tarafından bu bağlamda  düzenlenen Rozet Takma törenine aralarında 4 muhtarında bulunduğu  13 kişi  ÎYÎ Parti saflarına katıldı.
İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek İYİ parti Kofçaz İlçe Başkanlığında düzenlenen törende yaptığı açıklamada  partilerine katılımların her geçen gün artarak devam ettiğini belirterek bu akşamda aralarında muhtarlamızında bulunduğu dava arkadaşlarımızı aramıza katmak için burada olmaktan mutluyum.Aramızda İl Koordinatörümüz Kürşad Yamaner, İl Yönetim Kurulu üyesi hanımlar beyler var. Kofçaz ilçemizin İYİ partiye gönül vermiş teşkilat mensuplarımız ile İYİ dostlarımız var.Tatlıpınar köyü Muhtarımız Ahmet YALÇIN,Malkoçlar Köyü Muhtarımız Erdinç ÜZEL ile Partimizin kurucu üyelerinden olan Yukarıkanara köyü Muhtarımız Remzi BOZAN, Beyci köyü Muhtarımız Gülener Bodur’un İYİ parti saflarına katılması ile Kofçaz İlçemizde Muhtar sayımız Dörde çıkmıştır.Bununla beraber aralarında genç kardeşlerimizinde bulunduğu 13 yeni vatandaşımızda ÎYÎ Partiye katılım sağlamıştır.. İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, ülke çapında bir gönül seferberliği başlattı. Bu seferberlik kapsamında Partimize katılımlar ülke çapında artarak çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bizlerde İYİ Parti Kırklareli İl Başkanlığı olarak, Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.İl koordinatörümüz Kürşad Yamaner’de çalışmalarımıza gönüllü katılarak bizlere destek veriyor. Bu akşam Kofçaz İlçemizde de düzenlenen törenle partimize yeni katılımlar oldu 13 Kofçazlı genç kardeeşlerimiz de üye giriş formlarını doldurarak cesurlar hareketine katıldılar” dedi.
Katılım törenine katılan Kırklareli  İYİ Parti il yöneticileri ve İYİ Partiye katılan  Kofçaz üyelerinin kendilerini tanıtmalarının ardından 2-8 Kasım ” Lösemili Çocuklar Haftası” nedeniyle İl Başkanlığı tarafından dağıtılan maskeleri taktı ve  ”  Maskemi takarım, farkındalık yaratırım’ kampanyasına destek verdi.
104 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi