Hoşgeldiniz  

KLÜ ÖĞRENCİLERİNDEN EYT PANELİ

admin | 19 Aralık 2019 | Manşet A- A+

Kırklareli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Kulübü öğrencileri tarafından son günlerde gündemde olan  EYT (Emeklikte Yaşa Takılanlar) konulu bir panel düzenledi.
18 Aralık 2019 tarihi çarşamba günü Kırklareli Üniversitesi Kayalı kampüsünde düzenlenen panele üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.
Moderatörlüğünü Dr.Öğr. Üyesi İskender GÜMÜŞ’ün yaptığı panelin konusu Sosyal Güvenlikte Güncel Gelişmeler  EYT (Emeklikte Yaşa Takılanlar) olması paneli olan ilgi ve katılımı arttırdı.
  Kayalı kampüsünde düzenlenen panelde Dr. Öğr. Üyesi İskender Gümüş yaptığı açıklamada ülkemiz gündeminde önemli bir yer edinen EYT (Emeklikte Yaşa Takılanlar) konusunda böyle bir panel gerçekleştirdikleri için Kırklareli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Klubü öğrencilerine teşekkür etti konuyla ilgili geniş açıklamalarda bulunun Gümüş katılımcılara teşekkürlerini ifade ederek öğrencilerin sorularını yanıtladı.
Kırklareli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Kulübü öğrencileri yaptıkları açıklamada panele katılım sağlayan Sn Murat ÖZDAMAR , Doç. Dr. Murat ÇİFTÇİ ve üniversite öğrencilerine paylaşımları ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Panel sunumunun sonrası bölüm başkanı  Doç.Dr. Ramazan TİYEK  tarafından katılım sağlayan Murat ÖZDAMAR ve Doç. Dr. Murat ÇİFTÇİ’ye katkılarından dolayı plaket verilmesinin ardından panel sona erdi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi