Hoşgeldiniz  

KIRKSEDER ŞUBAT AYI ETKİNLİĞİ YAPILDI

admin | 07 Şubat 2019 | Gündem, Kültür / Sanat, Manşet A- A+

 

Kısa adı KIRKSEDER olan Kırklareli Kültür Sanat ve Edebiyatçılar Derneği’nin  2019 yılı geleneksel şiir ve müzik dinletisi yapıldı.

02.02.2019 tarih saat 13.30 da kırklareli Hardaliye evinde yapılan etkinliğe Kırklareli merkez ilçenin yanı sıra ilçelerden gelen bir çok şair ve sanatçı katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Fuat Ertuğral, ” KIRKSEDER  olarak 2019 yılının  geleneksell hale getirdiğimiz bu etkinliğimizin ilkini bugün yapıyoruz. katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Aramızda Edirne ,Çorlu, Pınarhisar, Babaeski ilçelerimizden  misafir olarak katılan arkadaşlarımız var. Bunu görmekte  beni ayrıca mutlu etti kendilerine katıldıkları için şahsım ve yönetim kurulum adına hoş geldiniz diyorum hepinize iyi dinletiler diliyorum dedi.
Fatih Umutlu’nun sunumunu yaptığı etkinlik birbirinden değerli sanatçı ve şairlerin seslendirdikleri şiir ve şarkılarla gün boyu devam etti.
Etkinliğin sona ermesinin ardından aile fotografı çektiren dernek üyeleri bir sonraki etkinlikte buluşmak için sözleşti.
254 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi