Hoşgeldiniz  

KIRKLARELİ’NDE BİR İLK

admin | 07 Aralık 2018 | Gündem, Manşet, Yerel Haberler A- A+

Kırklareli’nin en büyük mahallelerinden biri olan Karakaş Mahallesi Muhtarı  Esra Mağıltaş yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek  bir ilke imza attı.
Bugüne kadar yaptığı başarılı hizmetlerle halkın beğenisini kazanan Esra Mağıltaş mahalle halkına yaptığı hizmetlerine şimdide ”E-Muhtar” uygulamasını ekleyerek Muhtarlık hizmetlerini halkın cebine getirdi.
Kırklareli Karakaş Mahallesi Muhtarı Esra Mağıltaş yaptığı ve Hayatı Kolaylaştırmanın yeni yolu olarak gördüğü uygulamasıyla mahalle halkı tarafından da büyük bir beğeni topladı.
Karakaş Mahalle Muhtarı Esra Mağıltaş yaptığı açıklamada, Karakaş Mahalle Muhtarlığı olarak muhtarlık hizmetlerini vatandaşın cebine getirdik dedi. Mağıltaş açıklamasında vatandaşların cep telefonuna indirecekleri ”E-Muhtar” uygulaması ile muhtarlığa gelmeden mahalle ile ilgili haberleri, yapılması planlanan yada yapılan etkinlikleri, haklarında posta ve evrak ile ilgili bilgileri ve mahalle ile ilgili duyuruları takip etme şanslarına sahip oldular dedi. Yapılan bu uygulamanın Kırklareli’nde bir ilk olduğunu söyleyen Mağıltaş yakında yeni projeler ile mahalle halkına hizmet etmeye devam edeceğim dedi.

209 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi