Hoşgeldiniz  

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Valisi Osman Bilgin ile “Niyet Beyanı İmza Töreni”ne katıldı.

admin | 16 Mart 2019 | Gündem, Kültür / Sanat, Manşet A- A+

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Valisi Osman Bilgin ile Bulgaristan’ın Burgaz Valisi Valcho Cholakov tarafından imzalanan “Niyet Beyanı İmza Töreni”ne katıldı.

14 Mart 2019 Perşembe günü, çeşitli temas ve görüşmelerde bulunmak, iki ülke arasındaki ilişkileri geliştirmek amacıyla Bulgaristan’ın Burgaz Şehri’nde gerçekleştirilen ziyaret ve ikili görüşmelerde; Kırklareli Vali Yardımcısı Emre Öztürk, Kırklareli Emniyet Müdürü Erkin Adalar, Kırklareli İl Jandarma Komutanı J. Alb. Kadir Oğuz, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Kuşoğlu, Kırklareli Ticaret Borsası (KTB) Turhan Altıntel, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Cebelli ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri yer aldı.

Burgaz Valiliği’nde yapılan ikili görüşme ve Niyet Beyanı İmza Töreni’nin ardından Burgaz Liman İdaresi ve Burgaz Endüstri ve Lojistik Parkı temsilcileri ile görüşmeler gerçekleştirildi. Aquae Calidae Müzesi ile Muhteşem Süleyman’ın restore edilmiş hamamı gezildi. Burgaz Çarşısı gezisinin ardından, Ressamlar Derneği Galerisi’nde “Su” konulu Çock Resim Sergisi ziyaret edildi.

129 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi