Hoşgeldiniz  

Kırklareli Özel Final Akademi Anadolu Lisesi Ders Başı Yaptı

admin | 10 Eylül 2019 | Manşet A- A+


Kırklareli şehir merkezinde olması nedeniyle yeni binası ile  ve her anlamda ulaşılması kolay olan Kırklareli Final Akademi Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılına başlaması nedeniyle  okul bahçesinde  bir açılış töreni düzenlendi.
Kırklareli’de faaliyet gösteren Kırklareli Final Akademi Anadolu Lisesi  09.09.2019 tarih sabah 08.30 da düzenlenen bayrak töreni açılışına  öğrenciler,öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
Kırklareli Final Akademi Anadolu Lisesi Kurucusu Ekrem Erdinç, törende yaptığı konuşmada  2019-2020 eğitim öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olsun temennisinde bulundu.Erdinç konuşmasında Final Eğitim Kurumlarının ülke genelinde 40, Kırklareli’nde de 17 yıldır faaliyette olduğunu ifade etti.
Erinç, İlimiz Karakaş Mahallesi Uğur Mumcu sokak 10 kapı sayılı yerde yeni binamızda, deneyimli ve özel öğretmen kadrosuyla  Kırklareli Final Akademi Lisesi olarak   yine ilimizde çok büyük başarılara imza atmaya aday olduğunu söyledi. Kırklareli Final Akademi Anadolu Lisesi Kurucusu Ekrem Erdinç; “Yeni eğitim öğretim yılında da aynı azimle  aynı özveriyle çalışmaya  devam edeceğiz. Deneyimli ve özel öğretmen kadromuzla öğrencilerimizi sınava hazırlayacağız” dedi.  Erdinç, ayrıca 2019-2020 eğitim öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olsun temennisinde bulundu
Okulların açılması ile birlikte  ülke genelinde resmi ve özel okullarda 18 milyonun üzerinde öğrenci ve 1 milyonu aşkın öğretmende dersbaşı yaptıi  Alınan bilgiye göre de İlimizde de resmi ve özel okullarda 48 bin 312 öğrenci ders başı yapmış oldu.
82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi