Hoşgeldiniz  

KIRKLARELİ BELEDİYE MECLİSİNDE” HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ” MESAJI

admin | 17 Haziran 2019 | Gündem, Manşet A- A+

Kırklareli Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı Kırklareli  Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu başkanlığında Belediye Meclisi toplantı salonunda gerçekleşti.
Kırklareli Belediye Başkanlığının Haziran 2019 Belediye Meclis toplantısında CHP’li Meclis üyelerinden Sualp Aldüz, Samet Babacık, Esra Cansu Boyraz ve Ayşe Durmaz “Her Şey Çok Güzel olacak” tişörtüyle Haziran toplantısına katılmaları ilgi çekti.
Divan katip üyelerinden Ayşe Durmaz ve Esra Cansu Boyraz ile birlikte  2 meclis üyesinin Her şey Çok Güzel Olacak tişörtüyle gelmesinin ardından Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu açıklamada bulundu.Kesimoğlu yaptığı açıklamada, Demokratik eyleminizi saygı ve takdirle karşılıyorum Herkesin fikir düşüncesi konusunda özgür olduğunu kendisinin de aynı düşünceye sahip olmasına karşın bu konuda daha hassas düşünülmesi gerektiğini belirtti. Konuşmaınn ardından Kesimoğlu tarafından oturuma ara verildi.Oturumun ardından divan katip üyeliklerinin değişmesi ile  devam eden toplantıda AK Parti grubu Meclis sözcüsü Halil Kahraman’da yapılan eylem ile ilgili olarak sayın Belediye Başkanımızın  görüşlerine katılıyorum.Meclis üyesi  arkadaşların  bazı konularda daha hassas düşünmesi gerektiği  ifade etti.
CHP’li Üyelerden Sualp Aldüz İstanbul’da yapılacak olan  İstanbul Belediye seçimlerinin  Ekrem İmamoğlu’nun kazanacağına inandığını söyledi ve “ İstanbul Ülkemizin gözbebeği illerinden tarihi bir şehirdir.. Bu şehrin en iyi şekilde yönetilmesi istiyoruz. 25 yıldır hak ettiği yönetim şeklinin bir türlü gerçekleşmemesi bizleri üzüyor. Ekrem İmamoğlu 31 Mart seçimlerinde İstanbul’un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı olmasına rağmen haksızlığa uğratıldı. 23 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek olan seçimde İmamoğlu’nun tekrar seçimi kazanarak  ben şahsım adına çok daha büyük bir oy farkının oluşacağına inanıyorum” dedi.
Tişört giyenlerden Esra Cansu Boyraz ve Ayşe Durmaz’da  “ 23 Haziranda yapılacak seçimlerde İstanbul şehri hak ettiği değeri Ekrem İmamoğlu Başkanla bulacaktır. Biz meclis üyeleri olarak giydiğimiz bu tişörtleri Meclis toplantısında hiç kimseyi rencide etmek için giymedik. Ekrem İmamoğlu’na  destek ve kamuoyunun dikkatini çekmek  amaçlı bunu yaptık. İstanbul şehrinin yaşanır bir hale gelmesi ilimizi de rahatlatacaktır. 25 yıldır İstanbul’un biriken sorunlarının çözümü için Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olması gerekiyor.Tüm Türkiye’nin gözü İstanbul seçimlerinde olacak ve bizler HERŞEY ÇOK GÜZEL olacak diyerek şimdiden İmamoğlu’na başarılar diliyoruz dediler.

149 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi