Hoşgeldiniz  

KESİMOĞLU’NDAN YILBAŞI GECESİ HASTANE ZİYARETİ

admin | 01 Ocak 2019 | Manşet, Sağlık, Siyaset A- A+

 

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, görev geldiği günden bu yana geleneksel hale getirdiği yeni yıl dolayısıyla hastanede tedavi gören hastalar ile kamuda görev yapan nöbetçi personeli ziyaret etti.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve beraberindekiler 31 Aralık yılbaşı gecesinde Kırklareli Devlet Hastanesinde yatan hasta ve nöbetçi personeli ziyaret ederek çiçek verdi.

Hasta yatağında yatan hasta ve hasta yakınları, karşılarında Belediye Başkanını görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi ve  duydukları  memnuniyeti dile getirdi. Hasta yakınları bizleri unutmayan bu anlamlı gecede ziyaret eden ve geçmiş olsun dileğinde bulunan Kesimoğlu’na teşekkür ediyoruz dediler.

Kesimoğlu, Hastane ziyareti sonrası karakollarda görev yapan asayişten sorumlu nöbetçi polisler ve muhtemel bir yangına müdahale etmek için 24 saat görev yapan  İtfaiye  personeline de  ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu,

2019 yılının  tüm dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.Kesimoğlu ben bu kentin Belediye Başkanı olmaktan her zaman gurur duydum.2019 yılında da daha fazla çalışarak daha iyi hizmet edeceğiz dedi. Kesimoğlu bu kente hizmet etmek benim için çok özel bir duygu ve bunun gururunu da her zaman yaşadım ve yaşamaya da devam edeceğim dedi.

2019 yılının bir önceki yıla göre  daha iyi geçmesi için daha çok çalışacaklarını ifade eden Kesimoğlu, kente hizmet etmekten büyük bir keyif ve gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

693 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi