Hoşgeldiniz  

Kesimoğlu: ‘’Her Zaman Askerimizin ve Polisimizin Yanındayız’’

admin | 01 Şubat 2018 | Gündem, Manşet A- A+

Sosyal medya üzerinden Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na ulaşan Artvin Şavşat Meydancık Köyü’nde vatani görevine devam eden Hakan Kısak’ın talebi yerine getirildi.

Sosyal medya üzerinden Başkan Kesimoğlu’na ulaşarak, vatani görevini yaptığı Meydancık Köyü karakoluna kütüphane kazandırmak istediklerini ifade eden Kısak, Kesimoğlu’ndan kitap desteği istedi.

Kısak, Kesimoğlu’na ilettiği mesajında ‘’ Öncelikle iyi çalışmalar sayın başkanım; Artvin,Şavşat,Meydancık köyünde vatani görevimi yapmaktayım. Jandarma karakolunda emniyet ve asayişi sağlamaktayız. Komutanlarımız ve arkadaşlarımızın yardımıyla karakolumuza kütüphane kazandırdık. Sizin yardımsever ve okumayı seven biri olduğunuzu biliyorum. Burada Kırklareli kültürünü en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Sizden ricam eğer mümkünse kütüphanemize 20-25 kitap bağışında bulunabilir misiniz? Kütüphanemizi sizin yardımınızla zenginleştirebiliriz. Kırklareli’ni en iyi şekilde temsil edeceğinize inancım tam. Olumlu olumsuz dönüş yaparsanız beni mutlu edersiniz. Saygılarımlar, iyi çalışmalar’’ ifadelerini kullandı.

Kırklarelili Kısak’ın bu talebini karşılıksız bırakmayan Kesimoğlu çeşitli kitapları Meydancık köyündeki karakola ulaştırdı.

Kesimoğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’Artvin, Şavşat, Meydancık Köyü’nde görev yapan kahraman askerimiz, hemşehrimiz Hakan Kısak görev yaptığı karakolunda kütüphane kurduklarını söyledi ve destek istedi, seve seve yerine getirdik. Sorumluluk sahibi ve vatanı için hizmet aşkıyla görev yapan Hakan kardeşim ve tüm askerimize/polisimize ne yapsak azdır, hepsine minnet duygularımı sunuyorum’’ dedi.

372 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi