Hoşgeldiniz  

KARAOĞLU SEVENLERİNİ ÜZDÜ

admin | 19 Temmuz 2018 | Genel, Manşet, Siyaset A- A+

 

 

 CHP Kırklareli eski İl Başkanlarından ve emekli öğretmen Recep Karaoğlu,  İstanbul Haseki Hastanesi Kardoloji bölümüne kontrol için gittiği İstanbul ilinde bir otel odasında kalp krizi geçirmesi sonunda hayata veda etti.
Recep Karaoğlu’nun vefat haberinin duyulmasının ardından Kırklareli ilinde defin için gerekli hazırlıklar başlandı. Kırklarelin’de ilk  tören 18.07.2018 tarih saat 15.00 te CHP Kırklareli İl Başkanlığı önünde yapıldı.
CHP iL binası önünde yapılan törene Kırklareli İL Başkanı Tayfun Okan Çobancık, Milletvekili Vecdi Gündoğdu,  Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu,Merkez ilçe Başkanı Gürcan Saatçı, Belediye Başkan Yardımcıları Adem Sevim, Fettah Aygün, eski İl Başkanı Ünal Başkur,  il ilçe Başkanları ile kalabalık bir partili grubu ile sevenleri  karşıladı.
CHP İL Başkanı Tayfun Okan Çobancık burada yaptığı konuşmada  bugun çok acı ve üzüntülü bir gündeyiz.. Eski il Başkanlarımızdan Recep Karaoğlu’nu kaybettik.
Bunun derin acısı ve üzüntüsü içindeyiz. Başkanımız 2007-2008 de örgütümüzün başında partimize ve şehrimize çeşitli hizmetlerde bulunmuştur.Bu acı ile başta ailesine, dost ve akrabalarına ve tüm partililerimize  baş sağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun dedi
CHP önünde düzenlenen törenin ardından Recep Karaoğlu’nun cenazesi defnedilmek üzere Pınarhisar ilçesi Erenler köyü camiine getirildi.Cami avlusunda kılınan ikindi namazı sonrası Erenler köy mezarlığında eşi Zühre Karaoğlu’nun yanına defnedilerek sevenleri tarafından  sonsuzluğa uğurlandı

286 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi