Hoşgeldiniz  

KARA TRENDEN ACI HABER : 24 ÖLÜ

admin | 10 Temmuz 2018 | Bölgesel, Gündem, Manşet A- A+

 

Türkiye önceki gün Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinden gelen felaket haberiyle sarsıldı. Haber bültenlerinin yayın yasağı nedeniyle  çok fazla paylaşım yapılamazsada son dakika gelişmesi olarak duyurduğu tren kazası hepimizi kedere boğdu. En büyük acı ve paniği ise 24 kişiye mezar olan o trende yakınları bulunanlar yaşadı.
Tekirdağ ili  Çorlu ilçesi yakınlarında meydana gelen tren kazasının olduğu yer, ulaşmanın çok zor olduğu öyle bir bölgede gerçekleşti ki; kurtarma ekiplerinin kaza yerine ulaşması hiç kolay olmadı. Yol yok, .Yollarda çamur ve batak..en yakın yerleşim birimi 5 kilometre uzakta. Ve balçıkla çevreli arazinin ortasında meydana gelen kaza başta Trakya olmak üzere ülkeyi yasa boğdu.. Yaralılara ilk yardımı kazadan kurtulanlar ve olay yerine traktörlerle gelen köylüler yaptı. Ve köylüler traktörlerle yardıma koştu. Traktörlerle hasta taşıdı.

Devlet yetkilileri kaza nedeninin yağış, ölü sayısının 24 yaralı sayısının 124 olarak verildiği belirtirken bu rakamın artmasından endişe ediliyor.
Şimdi gözler kazadan sonra yapılacak bilirkişi raporunda. Kazada kim yada kimlerin ihmali var.
229 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi