Hoşgeldiniz  

JÜLİDE BAŞKUR’A BÜYÜK JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

admin | 11 Eylül 2019 | Manşet A- A+

Yaşadığı ilin yerel lezzetlerini ön plan çıkaran kadın girişimcilere destek olmak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Coca-Cola, İTÜ ve Habitat Derneği tarafından hayata geçirilen “Kız Kardeşim Projesi Yerel Lezzetler Hibe Programı” Finalleri İstanbul’da düzenlendi.
 Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Üyesi, Gusto Celepoğlu Konağı’nın kurucusu Jülide Başkur “Yerel Lezzet Yarışmada  “Büyük Jüri Seçimleri”nde İstanbul’da şehrimizi en iyi şekilde temsil edip, 27 İl arasında ilk 10’a girerek “Büyük Jüri Ödülü”nü kazandı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Coca-Cola, İTÜ ve Habitat Derneği tarafından yaşadığı ilin yerel lezzetlerini ön plana çıkaran kadın girişimcilere destek olmak amacıyla hayata geçirilen “Kız Kardeşim Projesi Yerel Lezzetler Hibe Programı” Finalleri’nde “Büyük Jüri Ödülü”nü kazanan Gusto Celepoğlu Konağı’nın sahibesi ve Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Üyesi Jülide Başkur, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ı makamında ziyaret etti..Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, yaptığı açıklamada, Meclis Üyesi Jülide Başkur’u aldığı ödülden dolayı tebrik etti.
Elde edilen başarıdan dolayı mutlu olduğunu belirten KTSO Başkanı Soner Ilık, konuşmasında,   “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği, İTÜ ve Coca-Cola ortaklığında gerçekleştirilen“Kız Kardeşim Projesi Yerel Lezzetler Hibe Programı”nda, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak yer almaktan büyük gurur ve onur duyduk.  Gusto Celepoğlu Konağı’nın sahibesi ve Meclis Üyemiz Jülide Başkur aldığı ödül ile bizleri gururlandırdı. Jülide hanıma, Kırklareli’ne ve odamıza yaşattığı bu başarısından dolayı çok teşekkür ederiz. Yolun hep açık olsun dedi.
84 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi