Hoşgeldiniz  

İYİ VE CESUR GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

admin | 26 Temmuz 2019 | Gündem, Manşet A- A+

 

 

Kırklareli  İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı Üniversite öğrencilerinin tercihlerinde yardımcı olmak için İstasyon caddesinde bir stand açtı.
25.07 2019 Tarih Perşembe günü İstasyon Caddesinde açılan”YKS  TERCİH STANDI” vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.
İYİ Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığınca Üniversite Sınavına giren öğrencilerin aldıkları puan sonrası yapacakları tercihlerde önemli bir görev üstlenen İYİ Partili gençlerin bu açtıkları standın ilk olması da ayrı bir önem taşıdı.
İYİ Parti Kırklareli İl Gençlik Kolları Başkanı Cemre Nur Kurnaz yaptığı açıklamada Bizler İYİ Parti’nin İyi ve Cesur Gençleri olarak geleceğimizin teminatı gençlere bir katkımız olur mu  düşüncesiyle bu standımızı açtık.Gördüğümüz yoğun ilgide yaptığımız işin doğruluğunu bize göstermiş oldu.İyi ve Cesur yürekli gençler olarak bu konuda gençlerimize yardımcı olmak için açtığımız bu tercih danışmanlık standımızda kendilerine destek olmak, yardımcı olmak istedik.Siyaset seçimden seçime değil gündelik yaşamın bir parçası anlayışı ile hareket etmek düşüncesinden hareketle  gençlerimizin yanında olmak istedik. Yardımcı olmak istedik.Geleceğini yönlendirme ve karar alma aşamasında üniversite öğrencilerimize yardımcı olmak ve bu standı da partiler üstü bir davranış biçimi olarak gördük. İYİ Parti İl Gençlik Kolları olarak  sadece gençlere tercihlerinde danışmanlık hizmeti verdik ve tabiki son karar yine kendilerinin olacaktır. Biz İYİ Parti Gençliği olarak öğrencilerimizin ve halkımızın daha refah içinde çalışması için siyaset yapmaya ve halkımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz. Tüm üniversite gençlerimizin  yapacakları tercihlerinin kendilerine ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

113 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi