Hoşgeldiniz  

İYİ PARTİ LÜLEBURGAZ İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

admin | 24 Eylül 2019 | Manşet A- A+


İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Sibel Pişkin görevinden istifa etti.
İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Sibel Pişkin yeni atanan il Başkanı Hilmi Hersek ile birlikte siyasi çalışma yapamayacağımızı düşünerek istifa ettim dedi.Pişkin yaptığı yazılı açıklamada emeği geçen kişi ve kuruluşlarada desteklerinden dolayı  teşekkür etti. Pişkin açıklamasında,
17 Eylül  2019 Tarihinde İYİ Parti Genel Merkezimiz tarafından Kırklareli İl Başkanlığı’na yeni görevlendirme yapılmıştır. Atanan yeni İl Başkanımız Hilmi Hersek ile birlikte verimli bir siyasi çalışma yapamayacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle 22 Nisan 2019 tarihinden itibaren yürütmekte olduğum Lüleburgaz İlçe Başkanlığı görevimden 24 Eylül 2019 tarihinde istifa ediyorum.İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı görevini devraldığım günden itibaren partimizin ilke ve hedefleri doğrultusunda kurumsal kimliğimizin yaratılmasına, siyaseti değerler üzerinden yapmaya, sevgi ve saygı dili içerisinde iyi insanların iyi bir Türkiye için bir araya getirilmesine ve her daim iyiliğin peşinden koşmaya gayret edinmiş, bu çalışmalarımız saygıdeğer Lüleburgaz halkı tarafından da takdirle karşılanmıştır.
İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nın bu çalışmalarında emeği geçen öncelikle Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, parti üyelerimize, bizlere destek olan ve yanımızda olduklarını hissettiren kurum, STK ve çok değerli vatandaşlarımıza saygılarımı sunarım.
Kırklareli İYİ olacak Türkiye İYİ olacak dedi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi