Hoşgeldiniz  

İYİ PARTİ GENÇLERLE BULUŞTU

admin | 19 Mayıs 2018 | Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

 

İYİ Parti Kırklareli İl Teşkilatı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı nedeniyle Kırklareli İstasyon caddesi girişinde stand açarak vatandaşlara” Atatürk’ün Gençliğe Hitabesini dağıttı.

İYİ Parti Merkez ilçe Başkanı av.Burcu Özel başkanlığında kalabalık bir partili grubunun eşlik ettiği dağıtım esnasında özellikle gençlerinde gençlik bayramı kutlandı.

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Burcu Özel yaptığı açıklamada, bugün Türkiye için önemli bir gün. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramında Atatürk’ün gençliğe hitabesini vatandaşlarımıza dağıtarak insanlara Atatürk sevgisini dile getirmeyi ve aynı zamanda bu bildirileri dağıtırken de gençlerimizin bu anlamlı günlerini kutlayalım istedik. Vatandaşların olumlu tepkilerini görmek bizi mutlu etti. Başta emeği geçen partili arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.dedi., Özel açıklamasında  Atatürk’ün sözünü hatırlatarak   ”  Birinci vazifen Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir dediği ‘ gençlerimizin bayramını kutlayarak farkındalık yaratmış olduğumz içinde mutlu olduk dedi.

 

878 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi