Hoşgeldiniz  

İNCE’DEN ÖZKAN’A’ ROZET SÜRPRİZİ

admin | 09 Temmuz 2018 | Manşet, Siyaset A- A+

 

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “gidemediği” illerden başlayarak 81 ili ziyaret edeceği açıklaması doğrultusunda ikinci ziyaretini Kırklareli’nde gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, geldiği Kırklareli’nde bir sürpriz yaparak seçim mitingleri süresince yakasında büyük gurur ile taşıdığı Türk Bayrağı rozetini, Türkiye’de en yüksek oy oranı ile bu mücadelede öncü olan Kırklareli CHP Gençlik Kolları İl  Başkanı olan Mert Özkan’a hediye etti.
Muharrem İnce rozet takma töreninde kısa bir konuşma yaparak neden bu rozeti Gençlik Kolları İl Başkanına taktığını anlattı. İnce Gençlik Kollarına bağlı gençlerin ” Türkiye’nın gururu Muharrem İnce ‘ ” Türkiye’ye güvence Muharrem İnce ‘  tezahüratları altında  yaptığı konuşmada,
Bu rozetten Türkiye’de iki tane var. Biri Yalova milletvekili ve yıllardır siyasi rakibim olan eski bakan ki şu an beni destekliyor  Yaşar Okuyan’da  ve diğeride bende. Burada çok güzel ve keyifli bir gün geçirdim.Türkiyede birinci oldum. Bugun bu rozeti kime versem diye düşündüm. Milletvekiline mi ?, İl Başkanına mı.? yada Belediye Başkanına mı. ?.vereyim diye. Ama ben Gençlik Kolları il Başkanına vermeyi uygun gördüm. Çünkü partimiz gençlerle başarıyı yakalayacaktır. Gençlik kollarımız çok daha fazla çalışarak seçime kadar 5.000 yeni üye yapacak. Onun sözünü istiyorum Gençlik kolları Başkanımdan. o yüzden bu rozeti ben kendisine vermeyi uygun gördüm  ve tüm gençlik kolları  ekibine şimdiden teşekkür ediyor başarılar diliyorum.Bu partinin gençliğe ve gençlere ihtiyacı var dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kirklareli Gençlik Kolları İl Başkanı Mert Özkan da  ,bu onurlu mücadelenin sembollerinden olan ve 81 milyonu temsil eden bu rozeti, tüm dava arkadaşlarımız adına büyük bir gurur ile teslim alıyorum.Bu gün benim için tarihi bir gün ve ömrüm boyunca unutamayacağım bir günü yaşıyorum.. Bu emanete sahip çıkarak Sayın İnce’nin hedefleri doğrultusunda üye sayımızı iki katına çıkartacağının ve bir sonraki seçimde iktidar olmak için mücadele edeceğimin sözünü veriyorum dedi

463 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi