Hoşgeldiniz  

HER KURBAN, LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN.

admin | 03 Ağustos 2019 | Gündem, Manşet A- A+

 

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, LÖSEV İl Temsilcisi Seher Erçek, kurban bağışı hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmek adına açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamada, LÖSEV’in “Her kurban, lösemili çocuklara can!” sloganı ile kurban bağışı topladığını, kurbanların dini usullere göre veteriner ve noter denetiminde kesildiğini belirterek kurban etlerinin lösemili- kanserli çocuklar ile yetişkin kanser hastalarına 12 ay boyunca taze et olarak dağıtıldığını ifade etti.

“Aynı zamanda, Lösemili Çocuklar Vakfı 1998 yılından kurulduğu bugüne kadar, %90’nın üzerinde iyileştirme başarısı ile hastaları tedavi ediyor. LÖSANTE Hastanesi ile de Avrupa’nın ilk ülkemizin en donanımlı hastanesi olma özelliği ile tamamen ücretsiz tedavi hizmeti vermektedir. Türkiye’nin güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışına sahip vakfıdır, hasta yakınlarına da maddi ve manevi yardımlar yapılmaktadır.” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti.

“Kurban bağışı bedeli bu sene 1040 TL’dir. Bağış çeşitleri farklı şekiller yapılmaktadır. www.losev.org.tr adresi üzerinden kurban bağışı linkine girerek, tüm banka şubelerinden havale masrafsız bağış özelliği ile bağış ekranına girerek de yapılabilir. Bunun dışında, PTT şubelerinden veya telefon yolu ile bağış ve LÖSEV ofisleri (Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Kayseri, Adana, Samsun ve Bodrum) ziyaret edilerek de bağışlar kabul edilmektedir. Ayrıntılı bilgi için www.losev.org.tr sitesine girerek ya da 0312 447 06 60 numaralı telefonu arayarak da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.” dedi.

 

10 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi