Hoşgeldiniz  

HASAN CAN MORAN TÜRKİYE 3. OLDU

admin | 17 Nisan 2019 | Genel, Manşet, Spor A- A+

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen ve  Mersin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Özel Sporcular Atletizm, Masa Tenisi ve Yüzme Türkiye Şampiyonası” sona erdi

12-14 Nisan 2019 tarihlerinde Mersin’de düzenlenen  “Özel Sporcular Atletizm, Masa Tenisi ve Yüzme Türkiye Şampiyonası” Mersin Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi, Servet Tazegül Spor Salonu ve Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi. Yarışmalara Türkiye genelinden 750 sporcunun katıldı.

Üç gün süren müsabakalar sonunda Kırklareli’ni temsilen yarışmaya katılan ve Kırklareli’nin gururu olan Kırklareli Şehit Mutlucan Kılıç Özel Meslek Okulu öğrencilerinden Hasan Can Moran Masa Tenisi dalında  Türkiye 3 ncü olarak göğsümüzü kabarttı ve madalyasını aldı.

Yarışmalarda dereceye giren özel sporculara ödülleri, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Neslihan Ünal, Türkiye Atletizm Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Halil Oğuz ve Türkiye Yüzme Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Mehmed Cemal Özen tarafından verildi.
36 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi