Hoşgeldiniz  

HAKER : ” HİZMET İÇİN PARTİLİ OLMAK GEREKMEZ ” DEDİ

admin | 27 Mart 2019 | Genel, Gündem, Siyaset A- A+

 

Kırklareli Bağımsız Belediye Meclis üyesi Birol  Haker seçim gezilerine esnaf ziyaretleri devam ediyor.

Kırklareli CHP Merkez ilçe üyesi iken Belediye Meclis üyesi adayı olmak için parti yönetiminden istifa eden ve Belediye Meclis üyeliği başvurusunu yaparak Belediye Meclis üyesi adayı olan ancak belirlenen listelerde adı olmayınca bu kez ” Bağımsız ” adaylık başvurusu yaparak aday olan Birol Haker seçim gezilerine devam ediyor.

Bağımsız aday Birol Haker’ i yok hükmünde sayanlar Haker’in seçmenden yoğun ilgi görmesi üzerine olası siyasi dengelerin nasıl değişebileceği hesaplarını yapmaya başladılar.

Gazetemize önemli açıklamalarda bulunan ve kendisi hakkında yapılan eleştirilere cevap veren Haker, hayatımda hep Atatürkçü ve laik bir çizgide siyaset yaptım. Beni tanıyan ve yakın çevrem  benim  sosyal demokrat ilkelere bağlı biri olduğumu bilir.Bağımsız aday Haker yaptığı açıklamada, Kırklareli halkına hizmet etmek istedim. Belediye Meclis üyesi aday olmamı istemeyen çevrelerce aday listelerine konulmadım. Ancak hizmet için siyasi partide olmak gerektiğine inanmadığımı göstermek ve bağımsız olarak da Kırklareli halkına hizmet edebileceğimi düşünerek Bağımsız aday oldum dedi. Haker , adaylığımı açıkladığım günden bu yana gerek esnaf, gerek ev ve işyerlerine yaptığım ziyaretlerde Kırklareli halkının ilgisi ile karşılanmam beni son derece memnun etti.Bana güç verdi. Diğer adaylar hakkında yorum yapmak istemem kendilerine başarılar diliyorum dedi.  Haker konuşmasında Kırklareli halkına hizmet için çıktığım bu yolda beni yanlız bırakmayan başta ailem ve sevenlerim, mücadele arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bizim arkamızda siyasi parti  desteği yok  ama gönüllüler ordusundan oluşan bir halk desteğimiz var ve ilk günkü aşkla Kırklareli sevdalısı olarak çıktığımız bu yolda tüm Kırklareli’lerin desteğini bekler saygılar sunarım dedi.

200 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi