Hoşgeldiniz  

GÖÇ, ‘ KADINLAR İÇİN ADAYIZ ”

admin | 03 Temmuz 2019 | Gündem, Manşet A- A+

Kırklareli Kent Konseyinin Çalışma gruplarını belirlemek için yapılacak olan seçimler öncesi adaylar basın açıklaması ile adaylıklarını duyurmaya başladı.
Kırklareli Kent Konseyi Çalışma Gruplarından Kadın Meclisi adaylarından bir grup kadın aday yaptıkları ortak basın açıklaması ile ” Kadınlar için Adayız dediler.
30.07.2019 tarihinde Sabahattin Ali sokağında bir kafede yapılan basın açıklamasını Belgin Göç okudu. Göç aday olan kadınlar adına yaptığı açıklamada,

1989 yılından beri Kırklareli’nde yaşamaktayım.Kültür Sanat Derneği Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Kırklareli Doğa ve Hayvanları Koruma Dernek üyesiyim.Birçok projelerde de aktif olarak görev aldım.Aile olarakta herkesin yaşadığı yere bir borcu olduğunu, katkıda bulunması ve bir şeyler yapması gerektiğini düşüncesindeyim.Daha öncede eşimde Kent Konseyi Yürütme Kurulunda 2 dönem aktif görev almış ve bu görevide layıkıyla yerine getirmiştir.
Bu konuda olan hassasiyetimiz nedeniye ben Belgin GÖÇ, Meltem DAĞLI, Ayşe BİROL, Semra YILMAZ, Hamdiye BEKAR Kırklareli  Kent Konseyi Kadın Meclisinde ilimiz ve çevresinde yaşayan kadınlarımız için yararlı projelerle görev almak istiyoruz dedi..
Göç konuşmasında amacımız diğer sivil toplum, kamu kurum ve kuruluşları ile ortak çalışma yaparak kadınlarımızın sorunlarına eğilmek ve bu konuda eğitimler ve porgramlar yapmaktır dedi.

15 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi