Hoşgeldiniz  

FIÇICILAR BABAESKİ’YE İYİ GELDİ

admin | 20 Aralık 2019 | Manşet A- A+

İYİ Parti Babaeski İlçe Başkanlığına İsmet Fıçıcılar atandı.
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından  Babaeski İlçe Teşkilatını  kurmak üzere 2.Bölge Sorumlusu Ayhan BÖLÜKBAŞI  ve Teşkilat Başkanı  Koray Aydın’ın  teklifi, Genel Başkan  Meral Akşener’in  oluruyla İsmet FIÇICILAR Babaeski İlçe teşkilatını kurmak üzere atandı..
İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek tarafından yetki belgesini alan İsmet Fıçıcılar resmen göreve başlamış oldu. Hersek yaptığı açıklamada,
İYİ Parti Babaeski İlçe Teşkilatımızı kurmak üzere 2.Bölge Sorumlumuz Ayhan BÖLÜKBAŞI ile yaptığımız istişare ve Teşkilat Başkanmızı Sayın Koray Aydın Beyin teklifi, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin oluruyla İsmet FIÇICILAR Başkanımıza Yetki Belgesini teslim ettim.. Kendisine ve yeni oluşturacağı Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum.dedi.
Babaeski İYİ Parti Babaeski İlçe Başkanlığı görevini  10.12.2019 tarihi itibariyle atanan İlçe Başkanı İsmet Fıçıcılar yaptığı açıklamada ,Şahsımı bu makama layık gören Genel Başkan’imız Sn. Meral Akşener hanımefendiye, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcı’mız Sn. Koray Aydın Bey’e, 2. Bölge Teşkilat Sorumlumuz Sn. Ayhan Bölükbaşı Bey’e saygı ve hürmetlerimi bildiriyorum.Elimize doğan, besleyip büyütüp TÜRK Milletinin hizmetine sunduğumuz partimizde yaşanan gelişmeler üzerine yol arkadaşlarımızla yeniden bir yola çıkma kararı almış bulunuyoruz.İlk günkü heyecan ve aşkla, aynı azim ve kararlılıkla partimize sahip çıkma vakti gelmiştir.10.12.2019 tarihi itibariyle mazbatamı alarak Babaeski ilçe başkanlığı görevine yeniden atanmış bulunmaktayım.
Geçmişteki tüm ilçe başkanlarıma ve yönetimlerine teşekkür eder ,tüm parti üyelerimize kucak dolusu sevgilerimi sunarım.Sizlerin desteğinize ihtiyacımız var.
Birimizin başarısı hepimizin başarısı olacaktır.Başarıya ulaşabilmek için de şüphesiz inanmak gerekir.Bu da Birlikten, beraberlikten, kardeşlikten, güçlü mücadele ve güvenden kaynaklanmaktadır.
Babaeski’yi yeniden Kırklarelinin, Trakya’nın ve Türkiye’nin en güzel ve güçlü teşkilatı yapmak üzere Şubat Ayında yapılacak İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına aday olduğumu bilgilerinize arz ederim.Şimdiden Milletimize ve Partimize hayırlı olsun dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi