Hoşgeldiniz  

EMLAK SEKTÖRÜNDE LÜLEBURGAZ’DA BİR İLK

admin | 28 Aralık 2018 | Bölgesel, Gündem, Manşet A- A+

 

Emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştirmek ve onlara kariyer fırsatı sunmak amacıyla kurulan Bilişim Akademi’nin ilk semineri Lüleburgaz’da büyük bir katılımla gerçekleşti.

   Realty World Bilişim Gayrimenkul bünyesinde kurulan Bilişim Akademi’nin Lüleburgaz Aşkiye Neşet Çal Sahnesi’nde 26 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilen ilk semineri büyük ilgi gördü.

Sekterün duayen isimlerinden Işıkören Danışmanlık kurucuları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek, “Emlak İşinde Kazandıran Sırlar” konulu seminerde, Kırklareli Ünv. Vize M.Y.O. , Trakya Ünv. Uzunköprü M.Y.O. Emlak ve Emlak Yönetimi öğrenci ve akademisyenleri, Lüleburgaz M.Y.O öğrencileri, çevre illerden gelen emlak danışmanlarına krizi fırsata çevirmeye yönelik bilgiler verildi.

Piyasalar kötüye bile gitse satın almanın yok olmayacağını sadece azalacağına dikkat çeken Işıkören, “Emlak işi doğru yapıldığı takdirde her dönemin işidir” “Emlak işinde başarılı olmak gerçekte basittir. Ancak basit demek kolay demek değildir. Kolay olmayan her gün bir sürü insana dokunmak zorunda olmanızdır. Basit olansa etrafınızın insanla dolu olmasıdır. Ancak yine kolay olmayan bunun basit olduğunu idrak etmenizdir.” ifadelerini kullandı.Realty World Bilişim Gayrimenkul Brokerı Özer Bilan emlak sektöründe profesyonel bakış açısının kazanılması adına yeni bir dönem başlattıklarını belirterek, “Bilişim Akademi emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştirmek ve onlara kariyer fırsatı sunmak adına kurulmuş bir Realty World Bilişim Gayrimenkul kuruluşudur. Bilişim Gayrimenkul olarak, Kırklareli ve Trakya Üniversitelerinin ilgili bölümleri ve sektördeki konusunda uzman eğitmenler ve danışmanlar ile bu mesleği hak ettiği noktalara hep birlikte taşıyacağız. Pratik yaşamda ihtiyaç elemanı olarak görev alacak olan M.Y.O.  Emlak ve Emlak Yönetimi mezunlarının da sektöre güncel teorik bilgi ve uygulama becerisine sahip öz güvenle girmelerini sağlayacağız.

Bugüne kadar kendi bünyemizde yer alan danışmanlarımıza vermiş olduğumuz eğitim, seminer ve koçluk hizmetlerini meslektaşlarımız ile paylaşarak, tüm meslektaşlarımızın profesyonelleşmesi ve donanımlı birer danışman olmasını hedefledik. Kuruluşumuzun amacı doğrultusunda belirli periyotlar ile sektördeki konusunda uzman eğitmenler ve danışmanlar ile bu mesleği hak ettiği noktalara hep birlikte taşıyacağız. Bu bağlamda ilk adımı Işıkören Danışmanlık kurucu ortağı Sayın Belgin Benek, yine Işıkören Danışmanlık kurucu ortağı ve sektörün duayen ismi Sayın Hilmi Işıkören ile attık” diye konuştu.

401 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi