Hoşgeldiniz  

EMEKLİLER SOKAĞA İNİYOR

admin | 06 Aralık 2018 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

 

 

Tüm Emekliler Sendikası Genel Merkezi aldığı karar ile 10 Aralık 2018 Pazartesi günü alanlarda olacak

Tüm Emekliler Sendikası Genel Merkezince  alınan bu karara bağlı olarak Kırklareli Emekli Sen Şube Yürütme kuruluda  yaptığı açıklama ile 10 Aralıkta yapılacak olan kitlesel basın açıklamasına emekten. özgürlükten,demokrasidan yana ezilen ve giderek yoksullaşan kesimleri ve STK LARI yapılacak olan eş zamanlı basın açıklamasına davet etti.

Tüm Emekliler Sendikası Kırklareli Şube Yürütme Kurulu tarafından yapılan açıklamada, Sendikamız genel merkezinin aldığı karar ile 10 Aralık 2018 tarih Pazartesi günü saat 12.30 da 2019 Bütçesine ilişkin hak ve isteklerini haykırmak için Türkiye genelinde eş zamanlı alanlara çıkıyoruz denildi.

Yapılan açıklamada Kırklareli Emekliler Sendikası Yürütme Kurulu olarak bizlerde 10 Aralık Pazartesi günü saat 12.30 da Özgürlük Parkı ( Öğretmenevi yanı ) önünde Bütçeye ilişkin taleplerimizi dile getirmek üzere basın açıklaması yapacağız denildi.

Yapılan açıklamada, başta üyelerimiz olmak üzere emekten yana, demokrasiden, laik Cumhuriyetten yana, STK ların. Sendikaların, siyasi partileri, kişi ve kuruluşları yanımızda görmek istiyoruz ve bizlere destek olmalarını talep ediyoruz denildi.

115 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi