Hoşgeldiniz  

EDİRNE TAMAM DEDİ GÖZLER KIRKLARELİ’NDE

admin | 17 Mayıs 2018 | Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Çarşamba Toplantısı 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü İl Başkanlığının  parti binasında yapıldı.

Seçim startı sonrası hareketlenen ve Partililerin yoğun katılım gösterdiği toplantıda  CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Gürcan Saatçı’nın mazereti nedeniyle katılamadığı toplantının açılış konuşmasını  Av. Hakan Geriş  yaptı. Geriş yaptığı konuşmada Türkiye ve Kırklareli Gündemi hakkında partililere  bilgi verdi. Daha sonra CHP Kırklareli milletvekili aday adaylarından Recep Zengin bir konuşma yaptı. Zengin konuşmasına tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz diyerek başladı. Zengin partim umarım en doğru kararı verir. Ben 12 adaydan biriyim ve sonuç ne olursa olsun kimseye kırgın değilim. Karara saygılı olacağım ve partim için çalışacağım dedi.

Ankara’dan ayağının tozu ile gelerek toplantıya katılan İl Başkanı Tayfun Okan Çobancık, bir konuşma yaptı.

Başkan Çobancık,  konuşmasına ABD’nin Kudüs’te İsrail Büyükelçiliği açması kararı sonrasında sokağa dökülen Filistin halkının tepkilerini ortaya koyan Filistinlilere katliam yapan İsrail’in zulmüne tepki göstererek başladı.

Çobancık CHP  her zaman Filistin halkının yanında olmuştur olmayada devam edecektir dedi.

Çobancık konuşmasında 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için il ilçe Başkan ve yönetimleri ile toplantı yaptıklarını ve iki farklı görüşü genel merkeze elden götürdüklerini söyledi.

CHP Kırklareli İl Başkanı Çobancık; “24 Haziran Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Seçim büromuzu tuttuk. Cuma günü  Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce İlimize gelecek ve  Dingiloğlu parkı önünde Kırklareli halkına hitap edecektir.dedi.  Miting için gerekli müracatları yaptıklarını dile getiren Çobancık mitinge çağrı  için  2 araç giydirdiklerini ve mitinge en geniş  katılımı sağlamaya çalışacağız dedi.. Saat 12.00’da ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Adayımız, sayın Muharrem İnce Kırklarelili vatandaşlarımızla bulaşacak. Tüm Kırklareli halkını bu buluşmaya çağırıyoruz dedi

Daha sonra geleneksel olarak yapılan Çarşamba toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

490 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi