Hoşgeldiniz  

ÇYDD’DEN BİR FARKINDALIK DAHA

admin | 02 Mayıs 2019 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

ÇYDD Kırklareli Şubesi yaptığı etkinliklere bir yenisini daha ekleyerek ” Nefesinle Mucizeler Yarat ” konulu bir seminer düzenledi.
NEFES=YAŞAM Nefes sağlık, Nefes sabır, Nefes tahammül, Nefes özgürlük, Nefes sevgi.. Ama doğru nefes. Ögrencilere eğitim desteği sağlayan ,ayni zamanda doğru işlere ve insana dair yararlı konuları kendine ilke edinen Çağdaş Yaşamı Desteklenme Derneği Kırklareli Şubesi yine farkındalık yarattı.
28 Nisan Pazar günü Atatürk Kültür Merkezinde yapılan ‘Nefesinle Mucizeler Yarat’ konu başlıklı seminere kalabalık bir dinleyici kitlesi katıldı.ODTÜ mezunu psikolog ve nefes terapisti Fatma Göbül’ün konuk olduğu seminer yaklaşık iki saat sürdü.
 ODTÜ mezunu psikolog ve nefes terapisti Fatma Göbül Slayt sunum ile bilgilendirdiği konuşmasında,  Yaşamımız nefes almakla başlar nefesimizin kesilmesiyle de biter.Bunun için canlıların yaşamında nefes çok önemli bir faktördür.Bizler büyüdükçe doğru nefes alma yetimizi kaybediyoruz.Oysa doğru ve Kaliteli Nefes ile vücudumuzdaki toksinlerin %80’ini atıyoruz. Yani bir nevi dedox tur doğru nefes. dedi.
Çok sayıda Kırklarelinin ve Çağdaş Gençliğin sıkılmadan izlediği seminer,Fatma Göbül ‘ün uygulamalı terapisiyle devam etti. Terapi sonunda memnuniyetini belirten katılımcılar Fatma Göbül’e konu ile ilgili sorular sordular.
Programın sonunda konuşma yapan ÇYDD Kırklareli  Şube Başkanı Birsen Meriç ,
Yine çok özel,çok güzel insana dair yararlı,farkındalık yaratan bir semineri daha başarıyla gerçekleştirdik.Böylesi güzel bir tatil gününde bizleri tercih eden Çağdaş Yaşam dostlarımıza gençlerimize çok teşekkür ederiz. Nefesin insan yaşamı için önemini ve doğru nefes yöntemlerini anlatarak bizleri bilgilendiren ,gönüllülüğüyle yanımızda olan nefes terapisti Psikolog Fatma Göbül’e yaşamımızda yarattığı farkındalık için çok teşekkür ediyoruz.Nicelerinde buluşmak dileğimizle saygılar sunuyoruz. Bizlerin her zaman yanında olan Kırklareli Belediyesine katkılarından dolayı minnettarız dedi.
Meriç konuşmasının sonunda bir  teşekkür de samimiyetle ,özveriyle ,doğru haberle nefesimize ses olan,gücümüze güç katan,halkımızla aramızda köprü olan yerel basına da duyarlılıklarından dolayı ve etkinliklerimizi kamuoyuna bilgilendirdikleri için teşekkür ediyorum dedi
Program şube Başkanı Birsen Meriç’in Fatma Göbül’e plaket ve teşekkür belgesi takdimiyle sona erdi..
Kırklareli Belediye Başkanının göndermiş olduğu plaketi Kent Konseyi Başkanı Seyfi Meriç’in konuklara takdim etmesinin ardından topluca hatıra fotoğrafının çekimlerin ardından etkinlik sona erdi
36 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi