Hoşgeldiniz  

CHP LÜLEBURGAZ KADINLARI KERMES DÜZENLEDİ

admin | 06 Mayıs 2018 | Kültür / Sanat, Siyaset A- A+

 

CHP Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları Başkanlığınca sosyal projeler kapsamında , yardıma muhtaç olan ailelere destek olmak için Kermes düzenlendi.

03.05.2018 tarih Cuma  günü saat  11:00’da İstanbul Caddesi’nde açılan kermese kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

15 gün açık süreyle açık kalacak sergiye yeni seçilen Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli’nin yanı sıra CHP İl Başkanı Tayfun Okan Çobancık, Lüleburgaz ilçe Başkanı Bülent Metin, CHP YDK üyesi Av.Emrah Arslan, eski ilçe Başkanı ve milletvekili adayı Özgür Kaya ve davetliler katıldı

Sergininin açılış konuşmasını  CHP Lüleburgaz ilçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan  Çokaklı yaptı: Çokaklı konuşmasında burada bir ilk imza atmanın gururunu yaşıyorum. Göreve geldiğimiz günden beri ekip halinde çalışıyoruz.Ben ve arkadaşlarım bir kermes düzenleme kararı aldık. Amacımız yardıma muhtaç ailelere biraz katkı sunmaktı.Bizler o ailelere katkı sunarken sizlerde bu kermesin açılmasında bizlere destek verdiniz katkı sundunuz. Kermesimize katkı sunan kişi ve kuruluşlara, yönetim kurulu arkadaşlarıma ve özellikle bu yükü taşıyan ve çok büyük emek sarfeden arkadaşlarım Münevver Aragül’e, İlksen Vural’a ve Selda Battal’a huzurlarınızda çok teşekkür ederim.dedi.
474 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi