Hoşgeldiniz  

CHP GENÇLİK KOLLARINDAN GENÇLİK PANELİ

admin | 29 Aralık 2018 | Genel, Manşet, Siyaset A- A+

 

Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları tarafından  ” Gençlik örgütlerinden Yerel Yönetimlere ” konulu panel düzenlenecek.

2 Ocak 2019  Çarşamba günü Saat:19:00 AKM de  Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları tarafından düzenlenecek olan panele  CHP Genel Başkan Yardimcısı Gökçe GÖKÇEN, CHP Parti Meclisi Üyesi Pınar Uzun, CHP Parti Meclisi Üyesi Gamze Pamuk  Ateşli nin panelist  olarak katılması bekleniyor. Panelin konusunun “Gençlik Örgütlerinden Yerel Yönetimlere” konulu olmasıda   Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi yapılmasıda büyük  önem taşıdı.

CHP Kırklareli Gençlik Kolları tarafından yapılan açıklamada ilk kez düzenlenen bu panelin  yerel seçim öncesi yerel yönetimlerde gençlerin sesinin daha gür çıkmasını sağlamak, ve CHP de siyaset yapan gençlerin artık yerel yönetimlerde görev almaya, kenti yönetmeye hazır olduğu mesajını vermektir denildi. Yapılan açıklamada bu panelin yerel seçim öncesi aday adayı  olan tüm partililerimizinde panele katılarak yerel yönetimlerdeki bilgi ve deneyim sahibi olmalarını sağlamaktır denildi.

Yapılan açıklamada yapılacak panele tüm Kırklareli halkıda davet edildi.

162 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi