Hoşgeldiniz  

CHP GENÇLİK KOLLARINDA DEĞİŞİM RÜZGARI

admin | 02 Ağustos 2019 | Gündem, Manşet A- A+

 

Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi (CHP )  Kırklareli Merkez İlçe Gençlik Kolları yönetimi değişti.

Yeni seçilen CHP Kırklareli Merkez İlçe Gençlik Kolları yönetimi Mert Türkkal, Güney Yılmaz, Özlem Süzen, Buse Senem Sarıyavuz, Burcu Görgüner , Esin Soykan, Oğulcan Güler, Ahmet Can Türkkal, Yücel Akbuluk, Serhat Ertuğrul, Sema Erkuş’tan oluştu.

Yeni seçilen CHP Kırklareli Merkez İlçe Gençlik Kolları yeni kadrosu ile göreve başladı.

Kırklareli kentinde Atatürk’e gönül vermiş daha önce CHP için çalışmış fakat bir çoğu örgütlerde görev almamış gençlerden oluşan kadro tüm heyecanı ile ilk toplantısını yaptı.Gençler adına Mert Türkkal şunları söyledi;” Kendimiz veya bir başkası için değil toplumun değerleri ve çıkarları için siyaset yapacaklarına söz veriyoruz.Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim iki büyük eserim var; biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi” dediği ve bizlere emanet ettiği eserlerini korumak için şehrin bu davaya gönül vermiş gençlerini omuz omuza mücadele etmek için partimize davet ediyoruz” dedi.Gençlik Kolları Merkez İlçe yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

Mert Türkkal

Kırklareli’liyim 25 yaşındayım Kavaklı’da çiftçilik ve gayrimenkul danışmanlığı ve ticareti ile uğraşmaktayım. 4 yıldır aktif olarak gençlik kollarında gönüllü olarak çalışmaktayım örgütte görev ve sorumluluk aldığım için çok mutluluk duyuyorum .

Güney Yılmaz

Kırklareli Karahadır’lıyım 23 yaşındayım inşaat mühendisliği okuyorum daha önce makine teknikerliği bölümü bitirdim yaz aylarında çiftçilik yapıyorum doğduğum beri CHP sine gönül veriyorum gençlik kollarında aldığım bu görev hayatımdaki en büyük gurur.

Özlem Süzen

Kırklareli İğneada’lıyım merkez ilçede yaşamaktayım öğrenciyim aynı zamanda çalışmaktayım. CHP ye yeni katıldım bu yüzden çok mutluyum.

Buse Senem Sarıyavuz

Kırklareli’liyim üniversite öğrencisiyim 21 yaşındayım 3 yıldır aktif olarak partide gönüllü hizmet vermekteyim bu sefer örgütte sorumluluk almak istedim. Bu sorumluluk bana büyük onur veriyor.

Burcu Görgüner

Kırklareli Karıncaklı’lıyım merkez ilçede öğrenci olarak yaşamaktayım 22 yaşındayım CHP’sinde ilk kez görev almaktayım bundan  da gurur duyuyorum.

Esin Soykan

Kırklareli’li yim 20 yaşındayım öğrenciyim aynı zamanda çalışmaktayım Cumhuriyet Halk Partisinde 3 yıldır gönüllü olarak destek vermekteyim ilk kez örgütte görev alıyorum.

Oğulcan Güler

19 yaşındayım. Kavaklı’lıyım öğrenciyim Atatürk ün partisinde görev aldığım için büyük bir mutluluk duyuyorum.

Ahmet Can Türkkal

Kırklareli’nde üniversite okumaktayım aynı zamanda tarım ve esnaflık yapmaktayım. 21 yaşındayım altıok’ a gönül vermiş bir gencim .

Yücel Akbuluk

26 yaşindayım. Kırklareli ‘liyim Cumhuriyet Halk partisi üyesiydim.ilk kez örgütlerde görev alıyorum her şey çok güzel olacak.

Serhat Ertuğrul

24 yaşındayım. Kırklareli’ liyim elektrik elektronik bölümü okuyorum aynı zamanda ekmek fırının da çalışıyorum Atatürk ün izinde bu örgütte çalışmaktan gurur duyuyorum.

Sema Erkuş

22 yaşındayım. Kırklareli’liyim muhasebe bölümü mezunuyum Kırklareli’nde çalışmaktayım Cumhuriyet Halk partisinde görev almaktan kaçmadım bundan büyük gurur duyuyorum dedi.

9 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi