Hoşgeldiniz  

BELEDİYE İFTAR YEMEKLERİNE YOĞUN KATILIM

admin | 19 Mayıs 2019 | Genel, Manşet A- A+

 

Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın geleneksel hale getirdiği iftar,yemekleri Karakaş Mahallesi ve Akalar mahalle  sakinlerine verilen yemeklerle başladı.
Olumsuz hava koşulları nedeni ile Esnaf Kefalet Düğün Salonu’nda yapılan iftar yemeklerine  binlerce kişi geldi. İftar Yemeğine Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Burcu Özel katılarak iftar yemeğine gelen vatandaşlar ile tek tek ilgilenip sohbet etti.
HER MAHALLEYE KURULACAK
Kırklareli Belediye Başkanlığınca geleneksel iftar yemeklerini bir kez daha Kırklareli halkıyla paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Kesimoğlu, “Sosyal Belediyeciliğin ve Ramazan’ın ortak anlamı olan yardımlaşma ve paylaşımı düzenlemiş olduğumuz iftar yemeklerinde en üst noktaya çıkarıyoruz. Tüm mahallelerimiz ile iftar yemeklerinde buluşacağız’’ dedi.
HELVA DAĞITIMI YİNE İSTASYON CADDESİ’NDE
Geleneksel hale gelen Ramazan ayı içerisinde Kırklareli Belediyesi tarafından iftar sonrası helva dağıtımıda  gerçekleşiyor.. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşılan helva dağıtımı bu yıl da İstasyon Caddesi girişinde Ramazan ayı boyunca saat 22.00’de yapılmaya başlandı. Bu kapsamda ilk helva dağıtımına vatandaşların ilgisi de yoğun oldu.

26 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi