Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ÖZALP SÖZÜNDE DURDU

admin | 17 Eylül 2019 | Manşet A- A+

Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp seçildiği günden beri yaptığı başarılı çalışmalar ile Vize halkının güvenini ve beğenisini kazanmaya devam ediyor.
31 Mart yerel seçimlerinde CHP den Vize Belediye Başkanı seçilen Ercan Özalp mazbatasını aldığı günden bu güne yaptığı başarılı çalışmalar ile partili partisiz herkesin yakından sevdiği bir isim haline geldi.
31 Mart yerel seçim öncesinde seçim beyannamesinde yer alan” Hesap verebilir şeffaf bir Belediye ” anlayışını hayata geçirmek için Vizeli seçmenden yetki isteyen Özalp sözünde durdu ve Vizeli vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Yaptıklarını ve yapacaklarını Vizeli vatandaşlara anlatma şansı bulan Özalp bu tür toplantıların devam edeceğini söyledi..
Vize Belediye Başkanı Ercan ÖZALP 15.09.2019 Pazar günü Belediye Parkında Vizeli ilçe sorunlarını görüşmek için hemşerileri ile biraraya geldi. 
Başkan Özalp burada yaptığı konuşmada, sizlerin güvenine layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyorum. Size seçim beyannamemde birlikte yönetim sözü vermiştim.Şeffat bir Belediye yönetimi anlayışından hareketle bugün sizlere hesap verme, yapılan çalışmalarımızı bilgilendirme, bundan sonraki çalışmalarımızda da sizlerin vereceği öneri ve desteklerle birlikte çalışmak için bu toplantıyı organize ettik.dedi.
Başkan Özalp toplantıya katılan ve  göreve geldiğinden bugüne gerçekleştirilen ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verip görüş alışverişinde bulunarak katılım gösterenlerede teşekkür etti.
152 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi