Hoşgeldiniz  

ANNELER DERNEĞİ YEMEĞİNDE KADIN DAYANIŞMASI

admin | 12 Mayıs 2018 | Genel, Kültür / Sanat, Manşet, Yerel Haberler A- A+

 

Kırklareli Anneleri Derneği tarafından ” ANNELER GÜNÜ ” nedeniyle bir yemek düzenlendi.

11.05.2018 tarih saat 20.00 de  Cafe 288 de yapılan yemeğe yoğun bir katılım olduğu gözlendi.

Anneler Derneği Kırklareli Şube Başkanı Aynur Yadalı’nın açlış konuşması ile başlayan dayanışma yemeği gece geç saatlere kadar sürdü.. Aynur Yadalı yaptığı konuşmada, Bizleri yanlız bırakmayan alfabetik sıraya göre  Ak Parti kadın Kolları, CHP Parti kadın Kolları, İYİ Parti Kadın Kolları üyeleri hepiniz hoş geldniz.
Hepinizin bildiği gibi 14 ülkede kutlanmakta olan Anneler günü ülkemizde de kutlanmaktadır.Bizlerde tüm annelerimizin günün kutlar nice sağlıklı günler dileriz.59 senedir bir kuruluş olan Türk Anneler Derneği tüm teşkilatlarımızla kısacık ömründe bu güzel vatanı bizlere armağan eden Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkilapları doğrultusunda hizmetlerini sürdürmektedir.Bayrağımızın dalgalanmasını birlik ve beraberliğimizin bozulmasına asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğimize söz veriyoruz. İlimde, fende, teknoloji alanında ve özellikle vatanına milletine özüyle bağlı olarak yetiştirdiğimiz evlatlarımıza güveniyoruz. Biz Anneler bu vatana hizmetin ibadet olduğunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Bizler dünyada ve yurtta barışın temsilcisi 80 milyonun annesiyiz. Bu yılın anneleri olarak üzüntülerimizle birlikte vatanları için canlarını feda eden şehitlerimizin annelerini ve eşlerini yılın anneleri olarak seçmiş bulunuyoruz. Tüm  şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine başsağlığı diliyoruz. Nurlar içinde yatsınlar.Ben sayın Belediye Başkanımada teşekkür ederim.her zaman yardım ve desteklerini görüyoruz. Dernek olarak her sene olduğu gibi bu senede şehit ailelerini ve Huzur Evi annelerini Belediyemizin özel misafirleri olarak şu an aramızda bulunuyorlar.. Sağ ol Başkanım…Zuhal Tarcan’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tabi ki bu güzel gecenin hazırlanmasında  Anneler Derneği yönetimindeki arkadaşlara çok teşekkür diyorum.Kısa bir çekiliş  için hediye veren firmalara teşekkürler, gecemize renk kattıkları  ve anneleri unutmadıkları için..Anneler günü Annelere, Ulusumuza ve Dünyaya kutlu olsun.Mutluluk ve barış getirsin dedi.
Geceye CHP Kırklareli milletvekili aday adayı Yasemin Ertaş ile İYİ Parti milletvekili aday adayları  Sibel Pişkin ve  Kurşad Yamaner’de katılanlar arasındaydı.
510 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi