Hoşgeldiniz  

ATA DELUXE KIZ PANSİYONUNDAN 7 NCI MEZUNİYET BALOSU

admin | 05 Mayıs 2019 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

 

 

Kırklareli Ata Deluxe Kız Pansiyonu bu yıl düzenlediği 7 nci mezuniyet balosu ile öğrencilere mezuniyet heyecanını yaşattı.
03.05.2019 tarihinde bir Kafede saat 20.00 -24.00 arası düzenlenen etkinlikte öğrenciler giydikleri birbirinden şık elbiselerle defileyi aratmadı.Gece boyunca gönüllerince eğlenen ve mezun olan öğrenciler Ata Deluxe idarelerince  düzenlenen muhteşem bir balo ile yeni bir hayata ‘merhaba’ dedi.
Gece Yurt sorumlusu Ayşegül Kurtul’un açılış konuşması başladı. Kurtul konuşmasında sizleri seviyorum.Sizlerle 4 Yıl dolu dolu günler geçirdik.Bazen arkadaş bazen abla bazen kardeş bazende  bir anne gibi çok farklı duygular  yaşadım sizlerle.. Sizin gibi benimde oğlum var. Bu yaşanan özel ve güzel duygular için hepinize teşekkür ediyorum.iyi kötü günler geçirdik Yolunuz açık bahtınız açık olsun.Bundan sonraki yaşamınızda başarılar Hepinize iyi eğlenciler diliyorum dedi.
Geceye katılan Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Av. Burcu Özel’de yaptığı konuşmada, sizin gibi pırıl pırıl gençlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu gece mezuniyet gecesiymiş. Sizlerle bizleri buluşturan gecenin sahibi sevgili ağbimiz  Ercan beye huzurunuzda teşekkür ediyorum. Sizin gibi böyle pırıl pırıl gençlerle bir arada olmaktan da onur duyuyorum, gurur duyuyorum. Gelecek hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. herkese iyi eğlenceler diliyorum dedi.
Mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından  Öğrenciler, yoğun bir tempo ile tamamladıkları dönemin  ardından gecede gönüllerince eğlendi. Yurdun dört bir yanına özgü yöresel oyunları başarı ile sergileyen öğrencilerin bu performansı ayakta alkışlandı.
Öğrenciler gecenin sonunda birbirleri ile ve Pansiyon işletmecileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

32 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi