Hoşgeldiniz  

CHP’Lİ KADINLARDAN TSD YE ZİYARET

admin | 11 Mayıs 2018 | Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

 

10 -17 Mayıs tarihleri arasında kutlanan engelliler haftası nedeniyle Kırklareli CHP’Lİ kadınlar Türkiye Sakatlar Derneği Kırklareli Şubesini  ziyaret etti.
Kırklareli Sakatlar Derneği Başkanı Ercan Dinkler’ dernek binasında ziyaret eden CHP li kadınlar ilimizdeki tüm engellilerin haftasını kutlarken, parti olarak engellilerin sorunlarını yakından takip ettiklerini ve bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söylediler

CHP İl-İlçe ve Kadın kollarından oluşan CHP li  Kadınlar adına  Kadın Kolları MYK üyesi Hamiyet Gülaçar açıklamalarda bulundu. Gülaçar il Başkanımız Tayfun Okan Çobancık’ın selamını getirdik dedi.

Gülaçar konuşmasında 10_17 Mayıs tarihlerinde geleneksel ” Engelliler Haftası ‘ nedeniyle şahsınızda başta Kırklareli olmak üzere ülkede tüm engellilerin bu anlamlı gününü kutlamak için geldik.Hepimiz birer Engelliliğin doğuştan olabileceği gibi insan hayatının herhangi bir döneminde meydana gelebileceğini söyledi. Gülaçar,  Engelli vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunların çözümünde ve duyarlılığın artırılmasında.partimiz adına gereğini yapmak istiyoruz ve herkes bir engelli adayıdır dedi.

TSD Kırklareli Şube Başkanı Ercan Dinkler’de CHP’li kadınların derneği ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dinkler bir program nedeniyle meydana gelen gecikmeden dolayı özür dilerim. Ve sizleri dernek binamızda görmekten mutluluk duyduk.10-17 Mayıs Engelliler Haftası programını kamuoyuna duyurduk.Bugun çelengimizi koyduk basın açıklaması yaptık.Dünde program gereği az sayıda katılımcıda olsa yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.Babaeski ilçemizde bir etkiniğimiz vardı ne yazıkkı iptal etmek zorunda kaldık. Dinkler çeşitli nedenlerden il dışına gittiklerinde her ilin Belediyeleri tarafından o ili tanıtan hediyeler aldıklarını ve Belediye Başkanımızdan bu tür etkinliklere giderken ilimizi temsilen bu tür tanıtım yapmasını talep ediyoruz dedi.

CHP li kadınlarda Belediye Başkanlığının bu tür çalışmalarının zaten var olduğuna dikkat çekerek ama  daha detaylı bir çalışma gerekiyor ise bunu Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na da ileteceğiz dediler

438 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi