Hoşgeldiniz  

KÜRŞAD YAMANER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

admin | 01 Mayıs 2018 | Genel, Manşet, Siyaset A- A+

 

 

İYİ Parti Kırklareli İl Koordinatörü Kürsad Yamaner İYİ Partiden milletvekili aday adayı olduğunu İl Başkanlığında düzenlenen basın toplaması ile açıkladı.

30 Nisan Pazartesi günü saat 20.30 da Kırklareli İYİ Parti İL Başkanlığında partililerinde katılımı ile yapılan basın açıklaması mitinge dönüştü.
Partililer tarafından alkışlarla karşılanan Yamaner annesinin elini öpüp hayır duasını alırken duygusal anlar yaşandı ve basının karşısına geçti.
İl Başkanı Savaş Çekinmez basın toplantısında  bu gece özel bir gece ve herkesin kandilini kutluyorum diyerek söze başladı.Çekinmez böyle bir mübarek gecede aday adaylarımız açıklamaktan mutluyum. Bundan 6 ay kadar önce il Koordinatörü olarak  bu kadar insanı bir araya getiren Kürşad kardeşime teşekkür ediyorum.Ne mutlu ki bana bu akşam kendisini milletvekili aday adayı olarak tanıtma şansı verdi.Kendisine başarılar diliyorum ve yolu açık olsun dedi
İYİ Parti Kırklareli Milletvekili aday adayı olan İl Koordinatörü Kürşad Yamaner’ de Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, istikrarlı bir ekonomiye sahip, milleti ile barışık ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan Türkiye hayalini gerçekleştireceğiz. TÜRK MİLLETİ’NİN, kararmakta olan ufkunu, ” iyilik Güneşi ” ile aydınlatacağımıza yürekten inanıyoruz. TÜRKİYE’ YE Çağrımız, MUTLU, HUZURLU, VE ADALETLİ BİR ĞLKE İÇİN 24 HAZİRAN 2018’de yapılacak olan seçimlerde İYİ Parti Kırklareli Milletvekili Aday Adaylığımı açıklıyorum.
24 Hairanda yapılacak olan seçimlerin Milletimize, vatanımıza hayırlı olmasını diliyor hepinize saygılar sunuyorum dedi.
Basın açıklamasının ardından parti önünde partililerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Yamaner onlarla hatıra fotoğrafı çekti ve ardından Fevzi Çakmak Bulvarı, Vilayet meydanı ve İstasyon caddesinde partililerle yürüyerek vatandaşları selamladı
657 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Kırklareli Manşet Haber Gazetesi